Ana sayfa THY Euroleague Ali Koç’tan Obradovic açıklaması: “Hocamız efsanedir, burası onun evi”

Ali Koç’tan Obradovic açıklaması: “Hocamız efsanedir, burası onun evi”

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Zeljko Obradovic'in geleceği hakkında önemli açıklamalarda bulunurken, başarılı çalıştırıcının kredisinin sonsuz olduğunu ifade etti.

Başkan Ali Koç’tan Obradovic’e tam destek! Yönetim tam kadro maça geldi

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Zeljko Obradovic’in geleceği hakkında önemli açıklamalarda bulunurken, başarılı çalıştırıcının kredisinin sonsuz olduğunu ifade etti.

Obradovic’in sezon sonu görüşme yapmak istediğini dile getiren başkan Koç, Sırp çalıştırıcı ile ilerleyen günlerde görüşme yapacaklarını söyledi.

Ali Koç’un açıklamalarından satırbaşları şu şekilde:

“HOCAMIZ YAŞAYAN EFSANEMİZDİR”

Obradovic’in geleceği ne olacak, merak konusu. Daha evvelde bir kaç kez söyledim. Hocamız yaşayan efsanemizdir. Geçen sezon müthiş bir performans yakaladık. Müthiş başlayan sezon hiç beklediğimiz gibi, hocamızın da hiç yaşamadığı şekilde tamamladık.

“AVRUPA’DA SES GETİREN TRANSFERLER YAPTIK”

Muhteşem başlayan sezon çok kötü bitti. Yeni sezon planlamasına başladı. Hocamızın istek ve beklentilerine göre çalışma yaptık. Bu yönde Avrupa’da ses getiren transferler yaptık. Hocamızın dediğine göre şimdiye kadar ki en iyi kadroyu kurduk.Bu sezon da hiç kimsenin inanamayacağı şekilde başladı. Kazanmamız gerekirken son saniye aldığımız mağlubiyetler oldu. Çok kötü başlayan sezon sonradan toparlanmaya başladı. Tam işler rayına oturuyor derken de erteleme ve iptaller geldi.

“BİZDE KREDİSİ SONSUZ”

Sezon nasıl cereyan ederse etsin, hocamızın ve kadromuzun bizde sonsuz kredisi olduğu yönündeydi. Birkaç kez dediğim gibi hocamız efsanedir ve Fenerbahçe’de kalmak istediği sürece burası onun evidir. Bu düşüncelerde hiçbir değişiklik olmamıştır.

“EUROLEAGUE’İN OYNANABİLECEĞİNİ TAHMİN ETMİYORUM”

Bir kaç kez kontrat uzatma teklifimiz olsa da hocamız sezon sonu konuşmanın daha iyi olacağı kararını aldı. Fakat sezon sona erdi. Euroleague’de de karar çıkacak fakat oynanabileceğini tahmin etmiyorum. Biz de önümüzdeki günlerde hocamızla oturup bir görüşme yapacağız.