Ana sayfa THY Euroleague Anadolu Efes Başantrenörü Açıklamada Bulundu!

Anadolu Efes Başantrenörü Açıklamada Bulundu!

Euroleague karşılaşmalarında iyi bir grafik çizen Anadolu Efes yarın Alman temsilcisi ile yapacağı maç için başantrenör Velimir Perasoviç bazı açıklamalarda bulunarak yarınki karşılaşma için en iyi oyunumuzu ortaya koymalıyız şeklinde konuştu.

Alman takımlarından birisi olan Brose Bamberg ‘in puanu gerçek yerini yansıtmıyor diyerek sözlerine şu şekilde devam etti. Kendi evinde çok iyi oynayan bir takıma karşı mücadele edeceğiz. Bizimle oynayacakları maç ta kendi evlerinde olacağı için elimizden gelenin daha fazlasını yapmalıyız. Brose Bamberg’in puanı ve Lig’deki sıralaması gerçekleri yansıtmıyor. İyi oynayan bir takım son dakikalarda kaybetmesiyle de ünlü olduğunun altını çizdi. Play – Off’larda yükselme şansı çok yüksek bir takım. Brose Bamberg’in kazanmak için çok iyi oyuncuları olduğunu söyleyerek bizde neyimiz var neyimiz yok karşılaşmaya yansıtacağız diyerek sözlerini noktaladı.

Anadolu Efes takımının en iyi oyuncuları arasında olan Cedi Osman, son zamanların en iyi mücadele veren iki takımı karşı karşıya geliyor. Brose Bamberg’i kendi evinde yenmek oldukça güç. Ancak biz galibiyet serimizi bozmadan sürdürmek istiyoruz.  Deplasmanda olacağımız için bizi Nürnberg’de fena bir atmosfer bekliyor olacak. Umuyoruz ki bizi desteklemek için gelen Türk vatandaşlarımızda olacak. Kazanmak için gidiyoruz ve kazanmak için elimizden geleni yapacağız diyerek sözlerini sonlandırdı.