Ana sayfa THY Euroleague Andrea Trinchier’den mücadele öncesi Fenerbahçe Beko açıklaması

Andrea Trinchier’den mücadele öncesi Fenerbahçe Beko açıklaması

THY EuroLeague 2020-21 sezonunda Fenerbahçe Beko ile Bayern Münih karşılaşmasının öncesinde Andrea Trinchier ve Vladimir Lucic açıklama yaptı

Andrea Trinchier

THY EuroLeague 2020-21 sezonunda Fenerbahçe Beko ile Bayern Münih karşı karşıya gelecek. Karşılaşmanın öncesinde Bayern Münih başantrenörü Andrea Trinchier ve yıldız oyuncu Vladimir Lucic açıklama yaptı.

Andrea Trinchier, mücadele ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

Geçen yıl çok iyi bir sezon geçirmişlerdi. Bu sene tekrar aynı seviyeye dönmeye çalışıyorlar. CSKA Moskova karşısında harika bir maç oynadılar. Onlarla rekabet edebilmek için fazlasıyla mücadele etmemiz gerekiyor. Dürüst olmamız gerekiyor. Çok çalışıyoruz, her geçen gün daha iyi hale geliyoruz ama takım olarak öncelikli amacımız oynadığımız her karşılaşmada rekabetçi olmak.

Vladimir Lucic’de şu açıklamayı yaptı:

Şu anda Avrupa’nın en iyi takımlarından birisi Fenerbahçe. Tıpkı bizim gibi onlar da yaz döneminde büyük değişiklikler yaşadılar ancak buna rağmen gayet iyi oynuyorlar ve çok iyi bir koça sahipler. CSKA Moskova karşısında kötü bir mağlubiyet aldılar, bu yüzden bizimle yapacakları maçta bu durumu telafi etmeye çalışacaklardır.