Ana sayfa Ekstra Biz De Sizlere Teşekkür Ediyoruz!

Biz De Sizlere Teşekkür Ediyoruz!

Farklı farklı bir çok oyuncumuz kendi hesaplarından turnuva hakkındaki düşüncelerini, duygularını paylaştı. Biz de ortaya koydukları müthiş mücadeleden dolayı onlara tekrar teşekkür ediyoruz.

İşte o açıklamalar;

Cedi Osman

“Sonda söylenecekleri ilk başta söylemek iyidir. Ben de öyle yapacağım; son on günde bana hayatımdaki en güzel duyguları yaşattınız, çok teşekkür ederim. İlk günden bu yana hep aynı şeyi söyledim; biz çok iyi bir takımız. Biz birbirine kenetlenmiş, omuz omuza vermiş bir takımız. Biz, favori gösterilmediğimiz maçlarda bile basketbolun aslında kağıt üzerinde değil sahada oynandığını gösterdik. Ben bu takımın bir parçası olmaktan her zaman gurur duydum. Siz bize çok sahip çıktınız, desteğinizi hiç eksik etmediniz. Gönül isterdi ki dün akşam kazanalım. Siz, biz, hepimiz bunu çok hak etmiştik ama olmadı. Ama biz bu turnuvadan geleceğe ilişkin çok büyük umutlar yeşerttik. Gösterdik ki ileride yine sizi heyecanlandıracağız, yine siz o tribünleri dolduracaksınız ve yine biz rakiplerimizi teker teker geçeceğiz. Yeter ki bu ülke, bu takıma inanmaya devam etsin. Biz inanırsak, başarırız…”

View this post on Instagram

Sonda söylenecekleri ilk başta söylemek iyidir. Ben de öyle yapacağım; son on günde bana hayatımdaki en güzel duyguları yaşattınız, çok teşekkür ederim. İlk günden bu yana hep aynı şeyi söyledim; biz çok iyi bir takımız. Biz birbirine kenetlenmiş, omuz omuza vermiş bir takımız. Biz, favori gösterilmediğimiz maçlarda bile basketbolun aslında kağıt üzerinde değil sahada oynandığını gösterdik. Ben bu takımın bir parçası olmaktan her zaman gurur duydum. Siz bize çok sahip çıktınız, desteğinizi hiç eksik etmediniz. Gönül isterdi ki dün akşam kazanalım. Siz, biz, hepimiz bunu çok hak etmiştik ama olmadı. Ama biz bu turnuvadan geleceğe ilişkin çok büyük umutlar yeşerttik. Gösterdik ki ileride yine sizi heyecanlandıracağız, yine siz o tribünleri dolduracaksınız ve yine biz rakiplerimizi teker teker geçeceğiz. Yeter ki bu ülke, bu takıma inanmaya devam etsin. Biz inanırsak, başarırız… #TheFirstCedi #EuroBasket2017

A post shared by Cedi Osman (@cediosman) on

Melih Mahmutoğlu

“Bazen kupalar kazanmadan farklı şeyler kazanırsın. Bu takımın bir parçası olmaktan gururluyum. İnanıyorum çok daha güzel işler yapacağız!”

Furkan Korkmaz

“Kazanıp kaybetmek bu oyunun bir parçası ama önemli olan ne olursa olsun sizi destekleyen insanların olması, bu doğru yolda olduğumuzun göstergesi. Bu formayı terlettiğim için çok şanslı ve gururluyum. Turnuva boyunca bizi destekleyen, yanımızda olan herkese çok teşekkürler.”

Doğuş Balbay

“Ülke olarak tüm turnuva boyunca arkamızda durdunuz ve en büyük destekçimiz oldunuz…Bizlerde, sizlerin önünde oynadığımız maçlarda hem ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye, hem de ay yıldızlı formayı gururla taşımaya çalıştık. Her şey için teşekkürler TÜRKİYE.”

Kenan Sipahi

“Bu takımla birlikte olmaktan gurur duyuyorum…İstiklal marşımızı hep bir ağızdan okuyup tüylerimizi diken diken eden ve her anımızda yanımızda olan halkımıza sonsuz teşekkürler.