Ana sayfa THY Euroleague Derrick Williams: “Obradovic’in sesinden anlayabiliyorsunuz”

Derrick Williams: “Obradovic’in sesinden anlayabiliyorsunuz”

THY Euroleague'in hazırladığı Focus On serisinde Dericck Williams videosu hazırlanırken, yıldız oyuncu hakkında Obradovic ile birlikte Vesely ve Sloukas da yorum yaptı.

Fenerbahçe Beko Derrick Williams

THY Euroleague’in hazırladığı Focus On serisinin konuğu Fenerbahçe’nin bu yaz kadrosuna kattığı Derrick Williams olurken, videoda Obradovic, Sloukas ve Jan Vesely de yıldız oyuncu hakkında övgü dolu ifadeler kullandı.

Euroleague’in hazırlayıp yayına aldığı Focus On videosunda Willams şu ifadeleri kullandı:

Enerji… Tutku… Kazanma arzusu…
Obradovic… Biliyorsunuz ne zaman sizi arayan bir koç olursa, buraya gelmenizi ve takımına yardım etmenizi ne kadar istediğini sesinden anlayabiliyorsanız ve hedef EuroLeague şampiyonluğuysa ben bu yüzden buradayım, bunun için geldim.
Farklı takımlarda oynadım. NBA finali oynadım, dünyanın en iyi oyuncuları ile oynadım. Bu da öğreneceğim bir deneyim. Öğrenmenin fazlası olmaz.
Bu takım zaten beş yıldır Final Four oynuyor. Birlikte oynamalıyız. Bu neticede günün sonunda basketbol. Mümkün olduğunca keyif almak, kazanmak ve oyunun tadını çıkarmak istiyorsunuz.

Fenerbahçe Beko’nun bir numarası Zeljko Obradovic ise Derick Williams transferi ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

O buraya gelmeye karar verdi ve ben de bundan ötürü çok mutluyum. Bence kendisi çok çalışmayı sevdiğini zaten göstermiş bir oyuncu. Kalitesi var. Bizim ondan istediğimiz şeylere alışması ise yalnızca zaman meselesi.

Geçtiğimiz sezon THY Euroleague’de MVP seçilen Jan Vesely, Derrick hakkında Çok fazla enerji getiren harika bir oyuncu. Sahada çok fazla şey yapıyor. Onunla oynamayı iple çekiyorum ifadelerini kullandı.

Sarı-lacivertlilerin Yunan oyun kucusu Kostas Sloukas ise, Geçen sene Bayern Münih’in yıldızı o’ydu. NBA’de çok iyi bir kariyeri var. Potansiyeli var. Onu aldığımız için çok mutluyum çünkü ona da çok saygı duyuyorum dedi.