Ana sayfa THY Euroleague Derrick Williams sosyal medyadan gelen soruları yanıtladı

Derrick Williams sosyal medyadan gelen soruları yanıtladı

ING Basketbol Süper Ligi ve THY Euroleague ekiplerinden Fenerbahçe Beko'da forma giyen Birleşik Amerikalı oyuncu Derrick Williams sosyal medyadan gelen soruları cevapladı.

derrick-williams-sosyal-medyadan-gelen-soruları-cevapladı

ING Basketbol Süper Ligi ve THY Euroleague ekiplerinden Fenerbahçe Beko’da forma giyen Birleşik Amerikalı oyuncu Derrick Williams sosyal medyadan gelen soruları cevapladı.

Yıldız basketbolcu Coronavirüs dahil olmak üzere hayranlarının sorduğu birçok soruya samimi cevaplar verdi.

İlk olarak Coronavirüs’ten riskinden nasıl korunduğu hakkında gelen soruya “Eğer kimse hastalıktan ölüyor mu diye bakıp bakmadığımızı soruyorsan, evet yaptık” cevabını verdi.

 

Ardından, James Nunnaly’nin kedinlerine dezenfektan sıktığını söyleyen bir kullanıcıya ise Derrick Williams, bunun dezenfektan olmadığını, el losyonu olduğunu söyledi.

Williams’a izlemekten hoşlandığı dizilerin sorulması üzerine, çok fazla dizi izlediğini söyleyen yıldız oyuncu, Dirty Money, Bundy Tapes ve Peaky Blinders’ı ilk üçe koyduğunu söyledi.

James Nunnaly ile Kostas Sloukas ile ilişkilerinin nasıl olduğunun sorulması üzerine Derrick Williams; ilişkilerinin çok iyi olduğunu söyledi.

Williams, NBA’de karşılaştığı en hızlı oyuncuları Derrick Rose, John Wall ve Ish Smith olarak sıraladı.

Ayrıca NBA’de karşılaştığı ve en hakkı verilmeyen oyuncular sorulan deneyimli oyuncu, bu soruda cevaplarını CJ McCollum, Nikola Vucevic, Monta Ellis ve Jamal Crawford’dan yana kullandı.

NBA’deki favori beşini ise Allen Iverson, Kobe Bryant, LeBron James, Tim Duncan, Shaquille O’Neal şeklinde belirledi.

Euroleague ekiplerinden Bayern Münih’de forma giyen Petteri Koponen’in Wizards’daki en kötü oyuncuyu sorması üzerine Williams “Maooooodo Lo !!!”  cevabını verdi.