Ana sayfa THY Euroleague Dimitris Itoudis: “Fenerbahçe‘ye duyduğumuz saygı çok büyük”

Dimitris Itoudis: “Fenerbahçe‘ye duyduğumuz saygı çok büyük”

THY EuroLeague temsilcilerimizden Fenerbahçe Beko ile CSKA Moskova mücadelesi öncesinde Dimitris Itoudis ve Toko Shengelia açıklama yaptı.

Dimitris Itoudis

THY EuroLeague temsilcilerimizden Fenerbahçe Beko, sezonun üçüncü haftasında CSKA Moskova ile mücadele edecek. Mücadele öncesinde CSKA Moskova başantrenörü Dimitris Itoudis ve takımın yıldız oyuncu Toko Shengelia açıklamada bulundu.

Dimitris Itoudis, Fenerbahçe’ye çok büyük saygı duyduğunu ifade etti. Aynı zamanda takımın önüne çıkan engellere rağmen maç için ciddi hazırlandıkalrını belirtti.

Dimitris Itoudis’in yaptığı açıklama şu şekilde:

“Fenerbahçe‘ye çok büyük saygı duyuyoruz. Takımın yeni bir koçu ve yeni bir sistemi var ve bu sezon henüz mağlubiyet almadılar. Hem EuroLeague’de hem de Türkiye Ligi’nde tüm maçlarını kazandılar. Tüm engellere rağmen maça çok ciddi hazırlanıyoruz ve İstanbul’da savaşmaya gideceğiz.”

Toko Shengelia’nın yaptığı açıklama ise şu şekilde:

“Fenerbahçe’nin yeni oyuncuları olduğunu biliyoruz ancak takımın çekirdeği aynı. Her pozisyonda önemli oyuncuları var, dolayısıyla sert bir rakibe karşı büyük bir mücadele olacak. Sezona çok güçlü başladılar, kendilerine güveniyorlar. Dolayısıyla biz de çıkıp bu maçı kazanmak için elimizden gelen her şeyi yapmalıyız.”