Ana sayfa Ekstra Dinlenmek Zorunda Olabiliriz

Dinlenmek Zorunda Olabiliriz

Cumartesi günü oynanan LA Clippers maçında Cleveland Cavaliers rakibine farklı şekilde 108-78’lik skorla maçı kaybetmişti. Cavs koçu Tyronn Lue üç yıldız oyuncusunu o maçta dinlendirme kararı alarak oynatmadı. LeBron James, Kyrie Irving ve Kevin Love maçta forma giymedi. Bunun üzerine eleştirilerin hedefi haline gelen yıldız oyuncular ve Cavs organizasyonundan cevap King’den geldi.

“NBA’in bizim dinlenmemiz ile ilgili olarak bir yaptırım uygulayabileceğini düşünmüyorum. Bazılarımızın dinlenmesi gerekiyordu maalesef.”

“Uzun ve zorlu bir sezonu geride bırakmak üzereyiz ve NBA yönetimi de hemen herkes için adil bir takvim uygulamaya çalışıyor. Sürekli maç yapıyoruz ve bunlardan bazıları çok önemli maçlar oluyor. Koçumuz LA Clippers maçında oynamamızı istemedi, hepsi bu, o takımını şampiyonluüa taşımanın hedefinde ve bunun yönünde kararlar veriyor.”

“Ben o gece sahada olmak istedim, ancak koç buna müsaade etmedi. Beni asla yanlış yönlendirmeyen koçumu dinledim doğal olarak.”

LeBron James, Kyrie Irving ve Kevin Love dün gece oynanan Los Angeles Lakers maçında sahaya çıkmış ve toplamda 101 sayı kaydetmişti. Kyrie Irving 46 sayı, LeBron 34 sayı ve Love da 21 sayıyla maçı noktaladı ve Cavs, Lakers’ı deplasmanda 125-120 mağlup etmeyi başardı.

[nousvideo id=”1″ autostart=”false”]https://www.thenousdigital.com/yt/getvideo.mp4?videoid=1vAgYvZdIVY&format=ipad[/nousvideo]