Ana sayfa THY Euroleague Ergin Ataman: “Maccabi maçı sıralama açısından çok önemli”

Ergin Ataman: “Maccabi maçı sıralama açısından çok önemli”

THY Euroleague'de Anadolu Efes ile Maccabi FOX'un oynayacağı karşılaşma öncesinde Koç Ergin Ataman ile yıldız oyun kurucu Vasilije Micic açıklamalarda bulundu.

Ergin Ataman'dan açıklama

THY Euroleague’de Anadolu Efes ile Maccabi FOX’un oynayacağı karşılaşma öncesinde başantrenör Ergin Ataman ile yıldız oyun kurucu Vasilije Micic açıklamalarda bulundu.

Koç Ergin Ataman açıklamasında Maccabi maçının sıralama açısında çok önemli olduğunu vurgularken  Rakibimiz, atletik uzunları ile iyi savunma yapan, bire bir hücumda ve pick and roll hücumunda yaratıcı kısa oyuncuları olan ve ikili oyunları etkili oynayan bir takım. Bu maçı kazanmak için iyi savunma yapıp, hücumda sabırlı ve doğru seçimlerle oynamamız gerekiyor. dedi.

Vasilije Micic ise iyi bir takım kimyası olan rakibe karşı oynayacaklarını söylerken “Son dönemde çıkış içinde olan ve bazı sakat oyuncuları olsa da bir çok önemli galibiyete imza atan bir takıma karşı mücadele edeceğiz. İyi bir takım kimyaları var ve sert basketbol oynuyorlar. Biz de iyi basketbol oynuyoruz. Güzel bir maç olacak. Ümit ediyorum ki Sinan Erdem Spor Salonu son dönemde hep olduğu gibi yine tamamen dolu olacak ve herkesin görmek istediği bir atmosfer olacak…” ifadelerini kullandı.

Anadolu Efes ile Maccabi FOX Tel Aviv arasındaki mücadele yarın saat 20:30‘da başlayacak ve BeIN Sports Haber ekranlarından canlı yayınlanacak.