Ana sayfa Haberler Ergin Ataman’dan Maç Sonunda Çarpıcı Açıklamalar!

Ergin Ataman’dan Maç Sonunda Çarpıcı Açıklamalar!

Ergin Ataman maç bittikten sonra konuşma yaptı. Konuşmasında ise oldukça çarpıcı ifadeler de bulundu. Ergin Ataman’ ın konuşması ise;

‘’Giresun’ u içten bir şekil de kutuluyorum. Oldukça iyi mücadele ettiler. İki tane değerli Türk oyuncuya sahipler. Bunlar herkes tarafından da bilindiği gibi Okben ve Emircan. Bunun için şanslarını oldukça iyi bir şekilde değerlendiriyorlar. Bu durum oldukça sevindirici tabi ki. Bizde Eğe sakatlanana kadar oynatıyorduk. Fakat sakatlanmasından sonra oynatamaz hale geldik. Bunun için Giresun’ u en içten dileklerimle kutluyorum. Ligde yıllardır hakemlik yapan fakat kendini zerre kadar geliştiremeyen kişiler var. Dengesiz olarak çaldıkları düdükler ile maça etkide bulunuyorlar. Bunlar Avrupa’ da bir tane bile maç yönetemez. Bunun için MHK’ nin gençlerin önünü açması gerek. Maç durumuna gelirsek bence önemli olan galip gelmekti. Bugünden sonra zor bir haftaya girmekteyiz. Kazan maçı var önümüzde bu maçı alarak iddalı olduğumuzu kanıtlamak istiyoruz. Bu maçtan sonra ise Efes ile karşılaşma yaşayacağız. Bunun için taraftarlarımızın desteğine ihtiyacımız var. Sene başında transferler de oldukça büyük hatalar yaptık. Fakat zararın neresinden dönersek kardır. Bu yıl transferler de daha dikkatli olacağız ve kulübün maddi durumuna göre en iyi kararları vermeye çalışacağız.

Maç sonrası yapılan konuşmada Micov ise şu sözleri söyledi.

‘’ Kolay bir maç değildi. İki gün öncede zorlu bir karşılaşmaya çıktık ve bu maç için fiziki anlam da hazır değildik. Karşı tarafın takım oyuncuları ise oldukça genç kişilerden oluştuğu için fazla dinlenmeden müsabakaya başlanıyordu. Maç sonun da ise hata yapmadık ve kazandık.’’ diyerek düşüncelerini ifade etti.