Ana sayfa THY Euroleague Ergin Ataman’dan Real Madrid maçı öncesi açıklama

Ergin Ataman’dan Real Madrid maçı öncesi açıklama

Temsilcimiz Anadolu Efes'in THY Euroleague'in 21. haftasında yarın Real Madrid ile oynayacağı maç öncesinde Koç Ergin Ataman açıklamalarda bulundu.

Ergin Ataman:

Temsilcimiz Anadolu Efes’in THY Euroleague’in 21. haftasında yarın Real Madrid ile oynayacağı maç öncesinde Koç Ergin Ataman açıklamalarda bulundu.

Anadolu Efes koçu Ergin Ataman yaptığı açıklamada Real Madrid’in çok yüksek tempoda oynadığını, akıllı hücum edip onların hızlı oyunununa imkan tanımamaları gerektiğini söyledi.

Ergin Ataman’ın açıklamarı şu şekilde:

Real Madrid hızlı hücumu çok iyi oynayan ve maç içinde sürekli tempoyu yükseltmeye çalışan bir takım. Facundo Campazzo ve sakatlıktan dönen Sergio Llull bu şekilde tempolu oyunu başlatan oyuncular. Rudy Fernandez dış atışlarda, Walter Tavares, Anthony Randolph ve Trey Thompkins de pota altında fiziksel oyunda çok etkililer. Top kaybı yapmadan, akıllı hücum edip, onların hızlı oyununa izin vermememiz gerekiyor

Temsilcimiz Anadolu Efes ile Real Madrid’in karşı karşıya geleceği mücadele yarın (24 Ocak Cuma) akşam saat 23:00’te başlayacak.