Ana sayfa THY Euroleague Euroleague’de yılın en iyi koçu belli oldu!

Euroleague’de yılın en iyi koçu belli oldu!

Turkish Airlines Euroleague'de sezonun ilk yarısı tamamlanırken, Genel Menajerler yılın en iyi koçu oylamasında Zeljko Obradovic'den şaşmadı.

Turkish Airlines Euroleague’de sezonun ilk yarısı tamamlanırken, Genel Menajerler yılın en iyi koçu oylamasında Zeljko Obradovic’den şaşmadı.

Fenerbahçe Beko, Zeljko Obradovic yönetiminde 4 Final-Four bir de şampiyonluk kazanmış olmasına karşın, başarıya doymayan, sürekli kendini geliştiren bir koç olması Euroleague’e yine damga vurmasını sağlıyor. Genel Menajerler de Obradovic’in bu özelliğini pas geçmeyerek en iyi koç oylamasında tecrübeli hocadan şaşmadılar.

Anadolu Efes ise sezonun ilk yarısı tamamlanırken, ilk 4 içerisinde yer alması Genel Menajerleri şaşırtmış durumda. Sezonun en sürpriz takımı yüzde 56.2 ile temsilcimiz Anadolu Efes seçildi.

Final Four’a hangi takımlar katılır oylamasında ise Fenerbahçe ve Real Madrid tüm menajerlerin ortak favorisi olurken, CSKA Moskova yüzde 93, Olympiakos ise yüzde 80 ile genel meanajerlerin final-four adayları oldu.

İşte Genel Menajerlerin yaptığı tercihler:

Final Four’a hangi takımlar kalır?

  1. Fenerbahçe Beko %100
  2. Real Madrid %100
  3. CSKA Moskova %93.33
  4. Olympiakos %80.00

 Sezonun süpriz takımı?

  1. Anadolu Efes %56.25
  2. Bayern Münih %25.00

 En iyi başantrenör kim?

  1. Zeljko Obradovic %62.50
  2. David Blatt %18.75
  3. Pablo Laso %12.50

Genel Menajerler seçimini yaptı: En değerli oyuncu Jan Vesely!