Ana sayfa Haberler Fenerbahçe başkanı Ali Koç’tan Beko açıklaması!

Fenerbahçe başkanı Ali Koç’tan Beko açıklaması!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, beyaz eşya markası Beko ile basketbol takımı arasında yapılan sponsorluk anlaşması hakkında açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Basketbol takımı ile Beko arasında yapılan isim anlaşmasının ardından düşüncelerini  beIN Sports’a aktaran başkan Ali Koç, anlaşmanın ‘kazan-kazan’ felsefesiyle yapıldığını söylerken şu ifadeleri kullandı:

”Beko yıllardır basketbola yatırım yapıyordu. Değişik ülkelerin basketbol liglerine sponsorluk yaptı. Bir süre durdu ve şimdi yeniden basketbola dönüş yaptı. Bunu şu açıdan önemli buluyorum, Fenerbahçe basketbol takımı, Fenerbahçe markası Avrupa basketbolunun en başarılı, en bilinen markalarının başında geliyor. Bununla beraber Beko da global bir marka olarak Avrupa’da son yıllarda en hızla büyüyen beyaz eşya markası. İki global markanın bir araya gelmesi ciddi anlamda kazan-kazan felsefesinin çıktısı olarak karşımıza geldi. Ben inanıyorum ki, hem Beko’nun Fenerbahçe’ye verdiği destek, hem de Fenerbahçe markasının Beko’yla yaptığı işbirliği her iki tarafa da büyük fayda sağlayacak.”