Ana sayfa THY Euroleague Fenerbahçe maçı öncesi Olympiakos koçunun hakem yorumu dikkat çekti

Fenerbahçe maçı öncesi Olympiakos koçunun hakem yorumu dikkat çekti

Son haftalarda Fenerbahçe Beko'nun hakemlerin son saniyelerde verdiği hatalı kararlar ile maç kaybetmesine Olympiakos koçundan ilginç bir yorum geldi.

Kestutis Kemzura Olympiakos koçu

Son haftalarda Fenerbahçe Beko’nun hakemlerin son saniyelerde verdiği hatalı kararlar ile maç kaybetmesine Olympiakos koçundan ilginç bir yorum geldi.

Sarı-lacivertli temsilcimizin 14. haftada Panathinaikos maçının son saniyesinde ve 16. haftada Valencia maçının son saniyesinde verilen hatalı hakem kararlarıyla maçları kaybetmesinin ardından Euroleague yönetimi, hakemlerin hatalı karar verdiğini belirten açıklamalar yayınlamıştı.

Bugün Fenerbahçe Beko’nun Olympiakos ile oynayacağı karşılaşma öncesinde ise koç Kestutis Kemzura, Euroleague yönetiminin açıklamaları sonrası hakemlerin “Maçı doğru şekilde yöneteceklerine inanmak istiyorum” sözleriyle hakemlerin bu akşam Fenerbahçe’yi koruyacağı imasında bulundu.

Olympiakos koçu Kestutis Kemzura’nın açıklamaları şu şekilde:

Umarım tüm bu açıklamalar hiçbir hakemi, oyunu yönetecek olanları etkilemez. Bu durumun büyük isimleri etkilemeyeceğine, yeterince adil olacakları ve maçı doğru şekilde yöneteceklerine inanmak istiyorum.

Fenerbahçe Beko ile Olympiakos arasında arasında oynanacak mücadele bu akşam saat 22:00’de başlayacak ve Miguel Perez, Olegs Latisevs, Robert Vyklicky hakem üçlüsü karşılaşmayı yönetecek.