Ana sayfa THY Euroleague Fenerbahçe maçı öncesi Real Madrid’in yıldızı sakatlandı!

Fenerbahçe maçı öncesi Real Madrid’in yıldızı sakatlandı!

Fenerbahçe Beko ile Real Madrid'in THY Euroleague 1. hafta maçında karşılaşacağı maç öncesinde İspanyolların yıldız şutörü Jaycee Carroll'dan kötü haber geldi.

jaycee-carroll

THY Euroleague’de Fenerbahçe Beko ile Real Madrid’in karşı karşıya geleceği maç öncesinde İspanyol ekibinin yıldızı Jaycee Carroll sakatlığı sebebiyle forma giyemeyecek.

İspanya’da Carlos Sánchez Blas’ın haberine göre, THY Euroleague’de ilk haftanın maçı seçilen, iki dev ekip Fenerbahçe Beko ile Real Madrid’in İspanya‘da oynayacağı karşılaşmada Carroll forma giymeyecek.

Hafta sonu İspanya ABC Ligi’nin ilk haftasında Real Madrid’in Murcia ile oynadığı karşılaşmada ayak bileğinden sakatlanan Jaycee Carroll, maçı yarım bırakmıştı. İspanyol gazeteci Sánchez Blas’ın edindiği bilgiye göre ise yıldız oyuncu Fenerbahçe karşısında forma giyemeyecek.

Jaycee Carroll, Avrupa’nın en iyi şutörleri arasında gösteriliyor. Onun eksikliğini Real Madrid, Fenerbahçe Beko karşısında mutlaka hissedecektir.

Fenerbahçe ile Real Madrid’in THY Euroleague 1. hafta mücadelesi Perşembe günü İspanya’nın başkenti Madrid’de bulunan Wizinc Center’da oynanacak.