Ana sayfa THY Euroleague Fenerbahçe’den iyi hareket oylaması! Günün kazananları belli oldu

Fenerbahçe’den iyi hareket oylaması! Günün kazananları belli oldu

Fenerbahçe Beko, THY Euroleague’de bu sezon en iyi hareketi seçmek için tüm hafta boyunca sürecek anket etkinliği ile taraftarlara oylama yaptırıyor.

16 farklı hareketi paylaşarak ikişerli oylama yapan Fenerbahçe twitter hesabı, cuma gününe kadar sürecek etkinlikle bu sezon yapılan en iyi hareketi seçecek.

Bugün başlayan etkinlikte ikişerli olarak paylaştığı gönderilerle en iyi 4 hareketi belirledi, işte günün hareketleri ve kazananları:

Datome vs Sloukas

İlk olarak Gigi Datome’nin Real Madrid’e son saniyede attığı basket ile Sloukas’ın Gran Canaria maçında yaptığı asisti paylaşan resmi hesap, bir saatlik oylama sonucunda Datome’nin kazandığını bildirdi.

Melli vs Guduric

Nicolo Melli’nin poster smacı ile Guduric’in Baskonia maçında fake atarak süre bitmeden step-back üçlüğünü yarışmasında kazanan Melli oldu.

Kalnic Vesly işbirliği vs Melih Mahmutoğlu

Kalinic ve Vesly işbirliğinde yapılan mükemmel alley-oop ile Melih Mahmutoğlu’nun kritik anda attığı üçlüğü ile yarışırken, oylamayı Vesely hava yolları kazandı.

Nicolo Melli vs Melih Mahmutoğlu

Günün son yarışması Nicolo Melli’nin dip çizgiden fake yaparak bastığı smaç ile Melih Mahmutoğlu’nun Khimki karşısında artık imza hareketi haline gelen üçlüğü karşı karşıya geldi. Günün belki de tek sürpriz sonucu Euroleague’de  Ekim ayının hareketi seçilen Melli’nin değil de Melih’in üçlüğünün seçilmesi oldu.