Ana sayfa THY Euroleague Fenerbahçeli bir isim daha koronavirüsü atlattı!

Fenerbahçeli bir isim daha koronavirüsü atlattı!

Fenerbahçe Beko'nun İspanya'ya Valencia maçı için gittiği sırada koronavirüs kapan isimlerinden Medya ve İletişim Sorumlusu İlker Üçer koronavirüsü yendi.

Fenerbahçe Beko’nun İspanya’ya Valencia maçı için gittiği sırada koronavirüs kapan isimlerinden Medya ve İletişim Sorumlusu İlker Üçer koronavirüsü yendi.

Sarı-lacivertlilerin medya ve iletişim sorumlusu İlker Üçer, yapılan son Covid-19 testinin negatif çıktığını, süreci hafif atlattığını ifade etti.

İlker Üçer sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Herkese tekrardan merhaba, 21 Mart tarihli Covid-19 testimin ardından 3 Nisan’daki tahlilimin sonucu da pozitif çıkmıştı. Belirtilerin başladığı tarihe göre yaklaşık 3 haftalık bir süreci geride bırakmış, tat ve koku kaybının da ortadan kalkmasıyla neredeyse hiçbir şikayetim kalmamış olmasına rağmen ikinci testin de pozitif gelmesiyle keyfimi kaçırmıştı. Sonunda 13 Nisan, yani bugün itibariyle güzel haberi aldım. Artık negatifim. Bu sonucu alana kadar da bir şey yazmak istemedim. Süreç biraz uzun sürdü ama bundan şikayetçi olamam. Sonuçta hafif atlatabilecek kadar şanslıydım. Ancak aileme bulaştırmış ya da bulaştırabilecek olma ihtimali beni epey yıprattı. Lakin ailemdeki herkesin tahlil sonuçlarının negatif çıkması ve şu anda da durumlarının iyi olması benim adıma en büyük mutluluk vesilesiydi.

Bu süreçte bana destek olan tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Daha önce de söylediğim gibi, özellikler ailemin ihtiyaç duyması halinde yanlarında olabileceklerini söyleyen bu kadar çok insanın hayatıma girebilmiş olması benim için tarifsiz bir ayrıcalık. Kulübüme ve bu zor süreçte bana da en iyi şekilde yardımcı olan sağlık çalışanlarına da minnettarım. Özellikle takım doktorumuz Ahmet Kulduk’a ayrıca teşekkür etmem gerekiyor. Hemen her gün farklı ve birbirinden acayip sorularla başını ağrıttım ama hep aynı özen ve nezaketle destek oldu.

Şimdi biraz daha soluklanabilmiş ve morallenmiş bir şekilde, bu sürecin atlatılması için gereken dayanışmaya kişisel olarak yapmam gerekenlere dikkat ederek katkıda bulunmaya çalışacağım.

Bu hastalıkla mücadele etmek durumunda kalan herkese güç, sabır ve elbette acil şifalar diliyorum.

Fenerbahçe Beko’da geçtiğimiz gün İdari Menajer Cenk Renda da koronavirüs hastalığını yendiğini açıklamıştı.