Ana sayfa THY Euroleague Fenerbahçe’nin eski basketbolcusu Nunnaly’den harika geri dönüş!

Fenerbahçe’nin eski basketbolcusu Nunnaly’den harika geri dönüş!

Geçtiğimiz sezon sonu Fenerbahçe'den ayrılarak NBA'e giden ancak orada tutunamayan Nunnaly, İtalya ekibi Olimpia Milan ile anlaşarak Avrupa'ya geri döndü.

Geçtiğimiz sezon sonu Fenerbahçe’den ayrılarak NBA’e giden ancak orada tutunamayan Nunnaly, İtalya ekibi Olimpia Milan ile anlaşarak Avrupa’ya geri döndü.

Ayağının tozuyla Euroleague’de Gran Canaria maçına çıkan James Nunnaly 22 sayı ile Milano’nun galibiyetinde büyü rol oynadı.

2016 yılından, 17-18 sezon sonuna kadar Fenerbahçe Beko’nun formasını terleten James Nunnaly, yoluna NBA’de devam edeceğini açıklayarak Minnesota Timberwolves ile anlaşmıştı. Bu birliktelik beklenenden kısa sürmüş geçtiğimiz ay Minnesota ile Nunnaly’nin yolları ayrılmıştı.
Daha sonrasında Houston Rockets ile 10 günlük anlaşma imzalayan yıldız basketbolcu, sürenin sonunda sözleşme alamamış ve Avrupa ekiplerinden AX Armani Milano ile sezon sonuna kadar anlaşmaya varmıştı.

Geçtiğimiz akşam Euroleague’de bu sezon ilk maçına çıkan 28 yaşındaki basketbolcu,Olimpia Milano’nun Gran Canaria’yı 106-104 mağlup ettiği karşılaşmada 22 sayı, 2 ribaunt, 2 asist ile göz doldurdu.

[nousvideo id=”1″]https://www.thenousdigital.com/yt/getvideo.mp4?videoid=URAlD7uuyig&format=ipad[/nousvideo]