Ana sayfa Ekstra Giannakopoulos’tan Obradovic’e saygısızca sözler!

Giannakopoulos’tan Obradovic’e saygısızca sözler!

  • PAO’nun çılgın başkanı Dimitris Giannakopoulos, Yunanistan’da All-Star Basket Dergisi’ne konuştu… Yine olay açıklamalarda bulundu

EuroLeague gündemi bu sezon Panathinaikos‘un başkanı Dimitris Giannakopoulos’la bir hayli dolu.

Instagram’dan taraftarlara küfreden, EuroLeague başkanını hapisle tehdit eden ve cezaları tanımayan Giannakopoulos, yine kendini gündeme oturtacak bir açıklamada bulundu.

Aralarının çok iyi olmadığı bilinen Obradovic hakkında sert ifadeler kullanan Giannakopoulos, All-Star Basket dergisine verdiği röportajda şöyle konuştu:

“Obradovic Panathinaikos‘tayken çok sıcak bir ilişkimiz vardı, birçok şey paylaşmıştık ve onunla benim aramda bir bağ vardı. 2012’de bizi desteklemediğini söylediğinde benim için bitti. Ben bu takımın bir parçası olduğum sürece o OAKA’ya sadece bir rakip olarak gelebilir.”

Geçtiğimiz yaz aylarında koç Obradovic’in kendisiyle yaptığı sözleşme uzatma görüşmelerini gizlice alınmış bir ses kaydıyla basına sızdıran Dimitris Giannakopoulos, Obradovic hakkında ilk kez konuşmuyor.

Zeljko Obradovic, Panathinaikos’ta 5 EuroLeague ve 7 Yunanistan Ligi şampiyonluğu kazanmıştı.

2000’li yıllarda Avrupa basketbolunu domine eden Obradovic – Panathinaikos ikilisinin yolları 2012 yılında ayrılmıştı.  (EuroHoops)