Ana sayfa THY Euroleague Igor Kokoskov: “Anadolu Efes mücadelesi harika bir fırsat”

Igor Kokoskov: “Anadolu Efes mücadelesi harika bir fırsat”

THY EuroLeague’in ikinci haftasında Anadolu Efes, Fenerbahçe Beko'yu konuk edecek. Karşılaşmadan önce koç Igor Kokoskov açıklamalarda bulundu.

IgorKokoskov-7

THY EuroLeague’in ikinci haftasında Anadolu Efes, Fenerbahçe Beko’yu 8 Ekim Perşembe günü (yarın) konuk edecek. Karşılaşmadan önce ise Fenerbahçe Beko başantrenörü Igor Kokoskov ve yıldız oyuncu Jarell Eddie açıklamalarda bulundu.

Igor Kokoskov, takımın ne durumda olduğunu görmek için bu mücadelenin harika bir fırsat olduğunu belirtti.

Igor Kokoskov mücadele hakkında şu ifadeleri kullandı:

“EuroLeague’deki en iyi takımlardan birine karşı oynayacağız. Çok tecrübeli, uzun süredir aynı koçla çalışan ve oturmuş düzene sahip bir ekiple karşılaşacağımızın farkındayız. Rakibimizde birçok tecrübeli isim var ve nasıl oynamaları gerektiğini biliyorlar. Henüz sezonun başındayız. Her iki takımın da geliştirmesi gereken yerler var. Ama şu anda hangi seviyede olduğumuzu görebilmek için bu karşılaşma harika bir fırsat olacak. Doğru şekilde odaklanmalı ve parkeye enerji koyabilmeliyiz. Bu sayede gerçekten hangi seviyede olduğumuzu görebileceğiz.”

Jarell Eddie’nin yaptığı açıklama ise şu şekilde:

“Büyük bir maç olacak. Bunun bir EuroLeague derbisi olduğunu biliyorum. Çok zorlu ve fazlasıyla fiziksel bir mücadeleye çıkacağız. Rakibimizin çok iyi oyuncuları var. Sezonun ilk bölümündeki bu önemli karşılaşmayı kazanmak istiyoruz”