Ana sayfa THY Euroleague Igor Kokoskov: “İyi rekabet ettik, geliştirebileceğimiz çok nokta gördük”

Igor Kokoskov: “İyi rekabet ettik, geliştirebileceğimiz çok nokta gördük”

THY EuroLeague 2020-21 sezonu mücadelesine Fenerbahçe Beko ile Kızılyıldız karşılaşmasının ardından başantrenör Igor Kokoskov açıklama yaptı.

IgorKokoskov-8

THY EuroLeague 2020-21 sezonu mücadelesine Fenerbahçe Beko ile Kızılyıldız karşılaşmasında sarı lacivertli kulüp mücadeleden 77-63 galip ayrıldı. Maçın ardından Fenerbahçe Beko’nun başantrenörü Igor Kokoskov açıklama yaptı.

Mücadelenin ardından açıklama yapan Igor Kokoskov, maçtaki rekabetten memnun olduğunundan ve bu akşam oyuncuları biraz fazla yormasının kendi hatası olduğunu belirtti.

Igor Kokoskov’un yaptığı açıklama şu şekilde:

Kazanmak her zaman çok güzel bir his. Özellikle de 6 aydır maç yapmamışken. Taraftarlarımızdan yoksunduk. Onların verdiği enerjiden yoksunduk. Burada olan herkes taraftarların bu kulüp için ne kadar önemli olduğunu bilir. Daha iyi olup geliştirebileceğimiz çok nokta var. Memnun olduğum noktaların başında maça yaklaşımımız geliyor. Maça doğru şekilde yaklaştık. İyi rekabet ettik. Çok sert ve zorlu bir takımla oynadığımızın bilincindeydik. Hızlı ve enerjik bir takım. Onların enerji seviyelerine çıkmayı başardık. Bu akşam ne yazık ki kısa bir rotasyon kullandık. Oyuncularım son çeyreğin başında biraz yorgundu ama bu benim hatam. Rotasyonları bir koç olarak benim daha iyi ayarlamam gerekiyor. Bu konuda çalışacağız.