Ana sayfa THY Euroleague Igor Kokoskov: “Lorenzo Brown takımımızın çok önemli bir parçası”

Igor Kokoskov: “Lorenzo Brown takımımızın çok önemli bir parçası”

Fenerbahçe Beko, EuroLeague'de Kızılyıldız'a karşı aldığı galibiyetin ardından başantrenör Igor Kokoskov basın toplantısında açıklama yaptı.

IgorKokoskov-9

Fenerbahçe Beko, EuroLeague’de Kızılyıldız’a karşı 77-63’lük skorla aldığı galibiyetin ardından başantrenör Igor Kokoskov düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Igor Kokoskov’un yaptığı açıklamalar şu şekilde:

“TOP KAYIPLARINI AZALTMAMIZ LAZIM”

İlk olarak maç planı bizim için önemliydi. Rakibin enerjisi ile eş değer olmamız gerekiyordu. Karşımızda çok genç bir takım vardı. Takımın yaklaşımı ve onlara karşı enerji seviyemiz iyiydi. Enerji olmasına rağmen hatalarımız da vardı. Savunma ve ribaund almak önemli. Bunun üzerine çalışmıştık. Tabii ki daha iyi yapabileceğimiz şeyler var. Hücumu daha sadeleştirmemiz gerekiyor. Fark 15-17 iken onun üstüne inşa ederek, daha da yükselerek devam etmeliyiz. Top kayıpları gibi hataları düzeltmemiz lazım

“LORENZO BROWN TAKIMIMIZIN ÇOK ÖNEMLİ BİR PARÇASI”

O takımımızın çok önemli bir parçası ve çok iyi transfer. Burada olduğu için çok mutlu. Beklentimiz yüksek. Eski takımına karşı özel bir çalışma yapmadık. Lazic ve Lorenzo eşleşmesi olacağını ve agresif olacağını biliyorduk. O şekilde takımı hazırlamaya çalıştık.

“MOLA SÜRELERİNE ALIŞACAĞIZ”

Alışacağız buna. Staffımı çok seviyorum. Çok iyi çalışıyorlar. Bütün krediyi onlara vermek istiyorum. Molalarda bütün bilgileri aktaracak kadar akıllı olmadığımı biliyorum. O kadar aptal değilim ve o yüzden onları da dinlemek istiyorum ve bu rutine devam ediyorum.