Ana sayfa THY Euroleague Igor Kokoskov, Maccabi karşılaşması öncesi açıklama yaptı

Igor Kokoskov, Maccabi karşılaşması öncesi açıklama yaptı

THY EuroLeague'de Maccabi Tel Aviv, Fenerbahçe Beko'yu misafir edecek. Mücadele öncesi Igor Kokoskov ve Edgaras Ulanovas açıklama yaptı.

IgorKokoskov-7

THY EuroLeague’in altıncı haftasında Maccabi Tel Aviv, Fenerbahçe Beko’yu misafir edecek. Mücadele öncesi Fenerbahçe Beko başantrenörü Igor Kokoskov ve yıldız oyuncu Edgaras Ulanovas açıklama yaptı.

Igor Kokoskov maç öncesi şu ifadeleri kullandı:

Maccabi çok yetenekli bir ekip. Birçok kozları var. Rakibimize çok saygı duyuyoruz. Hem uzunlarda hem de kısalarda çok etkili isimlere sahipler. Bu nedenle her iki alanı da oldukça iyi kullanıyorlar. Maccabi çok yönlü bir takım. Yetenekliler ve hem uzunlarda hem de dış atıcılarda oldukça iyi isimleri var. Özellikle iç sahada yüksek enerjiyle birlikte iyi oynuyorlar. Bu nedenle zor bir deplasman karşılaşmasının bizi beklediğinin farkında olmalıyız. Hava atışından itibaren bu zorlu maça hazır olmalı ve onların enerjisine cevap verebilmeliyiz.

Edgaras Ulanovas’ın açıklaması şu şekilde:

Çok iyi bir takımla karşılaşacağız. Hücumda çok yetenekliler. Oldukça iyi oyuncuları var. Özellikle Wilbekin ve Dorsey şu anda çok iyi durumda. Uzunlarda da Hunter, Zizic ve Caloiaro gibi üç önemli koza sahipler. Üst üste üç yenilgi aldık ve reaksiyon göstermemiz ve geçmişte olduğundan daha iyi oynamamız gerekiyor. Zor bir karşılaşma olacağını biliyoruz çünkü EuroLeague’de kolay maç yok. Hangi takımla karşılaştığınız bir önemi yok, bu turnuvada her müsabaka zor. Onların enerjisine cevap verebilmeli ve iyi bir performans ortaya koyabilmeliyiz.