Ana sayfa THY Euroleague Jan Vesely’den alkışlanacak hareket! Her sayı 100 dolar

Jan Vesely’den alkışlanacak hareket! Her sayı 100 dolar

THY Euroleague ekiplerinden temsilcimiz Fenerbahçe Beko'da forma giyen Çekyalı Jan Vesely, Avrustarlya için çok anlamlı bir destek verecek. 

Fenerbahçe Genel Menajeri Jan Vesely'nin durumunu açıkladı

THY Euroleague ekiplerinden temsilcimiz Fenerbahçe Beko’da forma giyen Çekyalı Jan Vesely, Avrustarlya için çok anlamlı bir destek verecek.

Bilindiği üzere Avustralya’da çok büyük çapta çıkan yangınlarda birçok insan hayatını kaybederken, 480 milyon hayvan da yangında telef olmuştu.

Çekyalı basketbolcu, uzun süren sakatlığının ardından bu akşam ASVEL karşısında sahaya çıkacak. Bugün ve Perşembe günü Barcelona ile oynanacak maçlarda Fenerbahçe’nin bulacağı her sayı için Avrustralya’ya 100 dolar bağışta bulunacağını açıkladı.

Geçtiğimiz hafta da destek vardı

Geçtiğimiz hafta ise Euroleague ekiplerinden Anadolu Efes’ten Chris Singleton, Zalgiris’ten Jock Landale ve CSKA Moskova’dan Mike James, Avustralya’ya destek olacaklarını sosyal medya hesaplarından açıklamışlardı.

Bu hafta sahalara geri dönen Jan Vesely’nin de duyarlı davranışı insanların takdirini topladı.

Temsilcimiz Fenerbahçe Beko, bugün Fransız temsilcisi ile karşı karşıya gelirken, Perşembe günü ise İspanyol devi Barcelona’yı konuk edecek.