Ana sayfa THY Euroleague Jordan Loyd’dan Fenerbahçe’ye geçmiş olsun mesajı

Jordan Loyd’dan Fenerbahçe’ye geçmiş olsun mesajı

THY Euroleague'in İspanyol temsilcisi Valencia'da forma giyen Birleşik Amerikalı Jordan Loyd'dan Fenerbahçe Beko'ya geçmiş olsun mesajı geldi.

Jordan Loyd'dan Fenerbahçe'ye geçmiş olsun mesajı

THY Euroleague’in İspanyol temsilcisi Valencia’da forma giyen Birleşik Amerikalı Jordan Loyd’dan Fenerbahçe Beko’ya geçmiş olsun mesajı geldi.

Loyd yaptığı açıklamada Fenerbahçe camiasına iyi dileklerini ve desteğini ilettiğini söylerken, ‘daha güçlü şekilde döneceksiniz’ mesajını verdi.

Birleşik Amerikalı oyuncunun açıklamaları şu şekilde:

Herkese selamlar. Ben Valencia Basket’ten Jordan Loyd. Fenerbahçe camiasına, tüm sporcularına ve ekibe en iyi dileklerimi ve desteklerimi iletmek istiyorum. Hepimiz biliyoruz ki zor bir dönem ve sizler zor zamanlardan geçiyorsunuz. Dolayısıyla ben de biraz pozitif enerji yollamak, destek olmak istiyorum. Bu virüs yüzünden zor zamanlar yaşıyoruz ancak daha güçlü bir şekilde ayağa kalacaksınız. Bunu biliyorum ve sizler için dua ediyorum, her şeye olumlu bakıyorum. Hepimiz sizinle birlikte.

Bilindiği üzere Fenerbahçe Beko’da teknik, idari kadro ve oyuncular olmak üzere toplam 6 kişide koronavirüs bulgusuna rastlanmıştı. Takımın İdari Menajeri Cenk Renda kontrol amaçlı hastanede tutuluyordu.

Loyd, bu sezon THY Euroleague’de 18 maçta forma giyerken, 11.1 sayı, 1.9 ribaunt, 2.4 asist, 8.8 verimlilik puanı ortalamasıyla mücadele ediyor.