Jordan’dan LaVar Ball’a

Michael Jordan kendisini bire bir maçta yeneceğini iddia eden LaVar Ball'a yanıt verdi.

  • 112PAYLAŞIM
  • 18813OKUMA

Los Angeles Lakers’ın bu yıl Draft’larda 2. sıradan seçtiği Lonzo Ball’ın babası LaVar Ball, yaptığı açıklamalarla medyanın gündeminde sürekli kalmayı başardı bugüne kadar. Daha önce “Michael Jordan’ı bire bir maçta yenerim” şeklinde açıklama yapan LaVar Ball’a Majesteleri’nden cevap geldi.

NBA’in ve dünyanın gelmiş geçmiş en önemli efsanesi olan Michael Jordan, LaVar Ball’ın bu iddiasına yanıt verdi. Santa Barbara’da bir etkinlikte gelen soruyu cevaplayan Chicago Bulls efsanesi LaVar Ball’ın iddiaları hakkında konuştu: “Sanırım kendisi kolejde oynamış. 2.2 sayı ortalaması varmış. Bu aslında cevap vermeye bile değmez. Ama sorduğun için sana bunun cevabını vereceğim. Sanırım tek bacaklı olsam bile beni yeneceğini sanmıyorum.”

Majesteleri’nin En İyi Play-Off Oyunları!

Michael Jordan’ın Play-Off kariyerinde ortaya koyduğu oyunlar bu videoda, kaçırmayın!

14081

Kısa Bir LeBron James Yolculuğu!

Cleveland Cavaliers yıldızı LeBron James'in kariyeri boyunca NBA Play-Off'larında kaydettiği sayılardan oluşan mini videoyu kaçırmayın!

15400

LeBron Tarihin En Skoreri Oldu

LeBron James Boston Celtics karşısında kaydettiği sayılarla NBA Play-Off tarihinin en skorer oyuncusu oldu. Geride bıraktığı isim ise Michael Jordan!

10563

Majesteleri’nin Doğum Gününü Kutluyoruz

NBA tarihinin en büyük oyuncusu Michael Jordan'ın doğum gününü kutluyoruz. İyi ki seni izleme şansı bulduk Majesteleri!

3423