Jordan’dan LaVar Ball’a

Michael Jordan kendisini bire bir maçta yeneceğini iddia eden LaVar Ball'a yanıt verdi.

  • 117PAYLAŞIM
  • 19597OKUMA

Los Angeles Lakers’ın bu yıl Draft’larda 2. sıradan seçtiği Lonzo Ball’ın babası LaVar Ball, yaptığı açıklamalarla medyanın gündeminde sürekli kalmayı başardı bugüne kadar. Daha önce “Michael Jordan’ı bire bir maçta yenerim” şeklinde açıklama yapan LaVar Ball’a Majesteleri’nden cevap geldi.

NBA’in ve dünyanın gelmiş geçmiş en önemli efsanesi olan Michael Jordan, LaVar Ball’ın bu iddiasına yanıt verdi. Santa Barbara’da bir etkinlikte gelen soruyu cevaplayan Chicago Bulls efsanesi LaVar Ball’ın iddiaları hakkında konuştu: “Sanırım kendisi kolejde oynamış. 2.2 sayı ortalaması varmış. Bu aslında cevap vermeye bile değmez. Ama sorduğun için sana bunun cevabını vereceğim. Sanırım tek bacaklı olsam bile beni yeneceğini sanmıyorum.”

LeBron James, Jordan’ı yakaladı

NBA’de Cleveland Cavaliers’ın, Charlotte Hornets’ı 118-105 yendiği maçta 41 sayı üreterek galibiyetin mimarı olan LeBron James, 866 maç üst üste çift haneli sayılara ulaşarak efsane basketbolcu Michae

585

Michael Jordan Gelmiş Geçmiş En Büyük Sporcu!

Beşiktaş'ın yıldız oyuncusundan ilginç Michael Jordan yanıtı!

812

Michael Jordan: Yıldızların Çoğu Aynı Takımlarda!

NBA’de tüm zamanların en iyisi kabul edilen Michael Jordan, ligde bu sezon yıldız isimlerin aynı takımlarda toplanmasını eleştirdi.

984

Majesteleri’nin En İyi Play-Off Oyunları!

Michael Jordan’ın Play-Off kariyerinde ortaya koyduğu oyunlar bu videoda, kaçırmayın!

14963