Kevin Durant: Bir Efsaneyi Takas Edemezsin

Golden State Warriors’ın süperstarı Kevin Durant, Cavaliers’tan ayrılacağı iddia edilen LeBron James’le ilgili düşüncesini açıkladı.

  • 39PAYLAŞIM
  • 6458OKUMA

LeBron James’in gelecek yaz serbest kalmasının ardından Cleveland’dan ayrılarak Lakes ile sözleşme imzalayacağı iddiaları son zamanlarda ciddileşmiş durumda.

Warriors’ın süperstarı Kevin Durant de bu konu hakkında sessiz kalmamayı tercih etti. Twitter’da Cavaliers’ın LeBron James’i takas etmesi gerektiği yönünde bir paylaşım yapan kullanıcıya yanıt veren Durant; “Bir efsaneyi takas edemezsiniz. LeBron demek Cleveland demek. Ne yapılacağına o karar verir” dedi.

King Cavs’ta kalmak istiyor!

Bu yaz NBA'de en çok merak edilen konu kuşkusuz LeBron James'in hangi takımı seçeceği. Her geçen gün başka bir iddia ortaya atılıyor.

305

Cedi’den LeBron açıklaması! “Ayrılırsa üzüleceğim”

NBA Final serisi dördüncü maçında Cleveland Cavaliers'ta, LeBron James bitime 4 dakika kala yerini Cedi Osman'a bırakırken, salondaki herkes LeBron'a veda edercesine alkışlamıştı

392

Trump, NBA şampiyonunu Beyaz Saray’a davet etmiyor!

NBA'da bu sezon şampiyon olan Golden State Warriors'u, ABD Başkanı Trump Beyaz Saray'a davet etmeyeceğini açıkladı.

364

NBA’de yine şampiyon Golden State Warriors – Golden State Warriors 4-0 Cleveland Cavaliers

Golden State Warriors, NBA Final serisi 4. maçında, deplasmanda Cleveland Cavaliers'ı 108-85 mağlup ederek seride durumu 4-0'a getirdi ve şampiyonluk ipini bir kez daha göğüsledi.

140