Ana sayfa THY Euroleague Kostas Sloukas’tan Obradovic hakkında çarpıcı açıklama!

Kostas Sloukas’tan Obradovic hakkında çarpıcı açıklama!

 Fenerbahçe Beko ile geçtiğimiz dönemde sözleşmesini uzatan Yunanistan'lı oyuncu Kostas Sloukas, Obradovic'in takımdan ayrılması durumunda farklı kararlar alabileceğini ifade etti.

Obradovic ve Sloukas'tan Maccabi maçı öncesi önemli açıklama

Fenerbahçe Beko ile geçtiğimiz dönemde sözleşmesini uzatan Yunanistan’lı oyuncu Kostas Sloukas, Obradovic’in takımdan ayrılması durumunda farklı kararlar alabileceğini ifade etti.

Yunanistan’da yayın yapan Ta Nae gazetesine konuşan Kostas Sloukas, Olympiakos ve Panathinaikos’un kendisi ile ilgilendiğine dair haberler bulunduğunu, Obradovic’in ise takımdan ayrılacağına dair dedikodular olduğunu ifade ederken, şöyle konuştu:

Olympiakos ya da Panathinaikos‘a döneceğime dair haberler var. Bu senaryoları ben de görüyorum ama Fenerbahçe ile bir yıllık daha sözleşmem var. İçinde bulunduğumuz sıra dışı durumdan dolayı farklı düşüncelere sahibim ama bu hala kontratım olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Eğer söylentilerdeki gibi koç Obradovic takımdan ayrılırsa işler değişebilir

KHIMKI MAÇINDA VİRÜS BULAŞMIŞ

Kostas Sloukas, Fenerbahçe Beko’nun Khimki maçı için Rusya’ya gittiğinde koronavirüsü bazı oyuncuların kaptığını ifade ederken, kendisinin sakatlığından dolayı İstanbul’da kaldığını söyledi:

Anladığımız kadarıyla birkaç takım arkadaşım Rusya’da Khimki ile oynadığımız maç için bulunduğumuz esnada virüsü kaptı. Ben o maçta oynamadığım için İstanbul’da kalmıştım. Ancak bu durumun hepimizi korkuttuğunu söylemem gerekiyor. Türkiye’de durumun başlarda gerektiği kadar ciddiye alınmadığını liglerin bir süre daha devam etmesiyle birlikte gördük. Umarım her şey kısa süre içerisinde yoluna girer

“SEZONUN İPTAL EDİLMESİ GEREKİYOR”

Avrupa’nın neredeyse her yerinde virüsün yayıldığını ifade eden Sloukas, maçların yeniden başlayabilmesinin çok düşük ihtimal olduğunu ifade etti:

Avrupa’nın dört bir yanında salgın çok ilerlediği ve büyük tehlikeler taşıdığı için maçların tekrar oynanmaya başlamasını çok düşük bir ihtimal olarak görüyorum. Şartlar ne olursa olsun EuroLeague sezonunun iptal olması gerektiğine inanıyorum