Ana sayfa THY Euroleague Lauvergne: “Puan durumunda iyi bir yere tırmanmalıyız”

Lauvergne: “Puan durumunda iyi bir yere tırmanmalıyız”

Fenerbahçe Beko'nun Euroleague Normal Sezon 21. haftasında evinde konuk edeceği Olimpia Milano maçı öncesinde Fransız oyuncu Joffrey Lauvergne açıklamalarda bulundu.

Joffrey Lauvergne Fenerbahçe Beko hakkında açıklama yaptı

Fenerbahçe Beko’nun Euroleague Normal Sezon 21. haftasında evinde konuk edeceği Olimpia Milano maçı öncesinde Fransız oyuncu Joffrey Lauvergne açıklamalarda bulundu.

Lauvergne açıklamasında rakiplerinin kendilerini 13 sayı fark ile mağlup ettiğini, ancak şimdilerde o günlere göre çok daha iyi basketbol oynadıklarını vurgularken, Ülker Arena’da kazanmak için sonuna kadar mücadele edeceklerini ifade etti.

Fransız uzunun açıklamaları şu şekilde:

İyi oyunculara sahip, güçlü bir rakiple oynayacağız. Çok iyi bir koçları var. Bizi İtalya’da 13 sayıyla mağlup etmişlerdi. Onlarla sezonun başında oynamıştık ama bizim için zor bir karşılaşma olmuştu. O döneme göre çok daha iyi basketbol oynuyoruz. Elbette kazanmak, özellikle de evimizde hata yapmamak istiyoruz. Milano iki galibiyet önümüzde, bu da onlara karşı kazanmayı çok istememizin bir başka nedeni. Puan durumunda iyi bir yere tırmanmalıyız. Çok zorlu bir karşılaşma olacak. Evimizde oynayacağız ve kazanmak için sonuna kadar mücadele edeceğiz.