Ana sayfa NBA LeBron James: “Okulun ilk günü gibi olacak”

LeBron James: “Okulun ilk günü gibi olacak”

NBA'de hazırlık süreçleri sona ererken, önemli maçlar daha yeni başlıyor. LA Lakers'in Lebron James ve Anthony Davis liderliğinde Şampiyonluğa oynayabileceklerini göstermek için Clippers karşısına çıkacak.

NBA’de hazırlık süreçleri sona ererken, önemli maçlar daha yeni başlıyor. LA Lakers’in Lebron James ve Anthony Davis liderliğinde Şampiyonluğa oynayabileceklerini göstermek için Clippers karşısına çıkacak.

Süperstar LeBron James sezonun açılışını okulun ilk gününe benzeterek harika olacağını söyledi:

Açılış geceleri harika olur. Okulun ilk günü gibidir. Kıyafetlerinizi önceki geceden hazırlarsınız. İşe geri dönme heyecanı…
Bu oyunu oynamayı seviyorum. Hayatımın en uzun süre oyundan uzak kaldığım dönemini geçirdim. Fiziksel ve mental olarak şu an olduğum yerde olmak, kime karşı oynadığımızın bir önemi yok. Salı gecesi herkes için harika olacak.

LeBron James’in 9 sezonun ardından geçtiğimiz sezon NBA Finalleri’nden uzak kalması moralini bozmuştu. Lakers ile play-off bile göremeden sezon boyunca sakatlıklar ile mücadele etmişti. NBA’de 2019-20 sezonunda ise Lebron James, Lakers ile şampiyonluk yaşamak için taraftarlara söz verdi.