LeBron Sert Çıktı

Cleveland Cavaliers'ın süperstarı LeBron James, ABD Başkanı Donald Trump'ın nefreti moda haline getirdiğini söyledi.

  • 51PAYLAŞIM
  • 8449OKUMA

Son yıllarda siyasi konularda da fikrini paylaşmaktan çekinmeyen NBA yıldızı LeBron James ABD Başkanı Donald Trump’ı eleştirdi

1 kişinin ırkçı saldırıda yaşamını yitirdiği Charlottesville’deki Neonazi gerginliğini söz konusu grupları kayıran bir dille yorumlayan Trump için aile vakfı toplantısında “Sözde başkan” ifadesini kullanan James, Twitter hesabından yaptığı açıklamada da “Nefret Amerika’da hep var oldu. Bunu biliyoruz ama Trump’la yeniden moda haline geldi” dedi.

Cedi yine ilk 5 başladı! Cavs kazandı!

Cedi Osman'ın ilk 5 başladığı mücadelede Cleveland Cavaliers deplasmanda Boston Celtics'i 121-99'luk skorla geçmeyi başardı

462

Warriors’tan LeBron James Bombası

Son şampiyon Golden State Warriors‘ın bu yaz yeterli boşluğu sağlaması halinde Cleveland Cavaliers‘ın yıldızı LeBron James‘le görüşme yapacağı iddia edildi.

648

Cedi Osman’a Cavs’tan şok!

NBA'de Cleveland Cavaliers'ta forma giyen milli basketbolcu Cedi Osman, sabaha karşı oynanan Detroit Pistons maçında kadroya alınmadı.

959

LeBron 30 bin sayıya ulaştı

Cleveland Cavaliers’ın yıldız basketbolcusu LeBron James, kaybettikleri San Antonio Spurs maçında, normal sezon kariyerinde 30 bin sayı barajını aşan en genç oyuncu oldu.

217