Ana sayfa THY Euroleague Leo Westermann: “Real Madrid karşısında tüm gücümüzü koyacağız”

Leo Westermann: “Real Madrid karşısında tüm gücümüzü koyacağız”

Leo Westermann, Real Madrid ile oynayacakları maç öncesinde yaptığı açıklamada taraftarın desteğiyle parkede tüm güçlerini ortaya koyacaklarını söyledi.

leo-westermann-fenerbahce-beko-real-madrid

Fenerbahçe Beko’nun THY Euroleague’de Real Madrid ile Ülker Arena’da oynayacağı maç öncesinde Fransız oyun kurucu Leo Westermann açıklamalarda bulundu.

Westermann açıklamasında, Real Madrid gibi güçlü bir takım karşısında parkede tüm güçlerini ortaya koyacaklarını söyledi.

[ilgili_yazi id=20230]

Fransız oyun kurucunun Real Madrid maçı hakkındaki maç önü görüşleri şu şekilde:

İki takım arasındaki çekişmeye dikkat çeken Fransız guard, “Çok zor bir maç olacak. Real Madrid‘in kalitesini biliyoruz. Avrupa’nın en iyi takımlarından biri. Fenerbahçe ile Real Madrid arasında her zaman çekişmeli maçlar olmuştur. İki takım arasında birçok yakın ve heyecanlı maç hatırlıyorum. Çok güzel bir karşılaşma ve elbette çok zorlu bir mücadele bekliyorum. Taraftarlarımızdan kupa boyunca Ankara’da aldığımız destek harikaydı. Şimdi Real Madrid gibi güçlü bir takıma karşı evimizde de aynı desteği alacağımızı biliyoruz. Bizler de parkede tüm gücümüzü ortaya koyacağız. ” dedi.

[ilgili_yazi id=20250]