Ana sayfa THY Euroleague Messina özür diledi: “Ağır bir grip olarak düşündüğüm için..”

Messina özür diledi: “Ağır bir grip olarak düşündüğüm için..”

THY Euroleague ekiplerinden Olimpia Milano'nun başantrenörü Ettore Messina, yaptığı açıklamada koronavirüsü ağır bir grip olarak nitelendirdiği için özür diledi.

Messina:

THY Euroleague ekiplerinden Olimpia Milano’nun başantrenörü Ettore Messina, yaptığı açıklamada koronavirüsü ağır bir grip olarak nitelendirdiği için özür diledi.

İtalyan Haber Ajansı ANSA’ya açıklamalarda bulunan Messina, oyuncuların ve kendisinin maaşında indirime gidilmesi konusunda elinden geleni yapacağını ifade etti.

“ONLAR SORUMLULUK SAHİBİ ÇOCUKLAR”

Başarılı çalıştırıcı yaptığı açıklamada oyuncuların kulüpten gelecek mesajları karşılaşma konusunda istekli olduğunu ifade ederken Oyuncular kulüpten gelen talepleri karşılamak için istekli olduklarını söylediler. Onlar hassas ve sorumluluk sahibi çocuklar. Bu zorlu dönemde İtalya için çok para harcayan Giorgio Armani gibi bir sahibimiz var dedi.

“SADECE BAŞKAN KONUŞACAK”

Messina, Serie A’nın yeniden başlama olasılığı için ise, Kararlarına bağlı olacağız. Son toplantıda kulüpler kafa karışıklığı yaratmamak için sadece başkan Gandini’nin konuşmasına karar verdiler ifadelerini sarfetti.

“ÖZÜR DİLERİM”

Koronavirüsü en başta ciddiye almayarak ağır bir grip olarak düşündüğünü itiraf eden Messina, hatasından dönerek özür diledi:

Bunun ağır bir grip olduğunu düşünmüştüm ve hatalıyım. Özür dilerim