Ana sayfa THY Euroleague Mike James Euroleague’in süper güçlerini açıkladı: “Fener, Real ve CSKA”

Mike James Euroleague’in süper güçlerini açıkladı: “Fener, Real ve CSKA”

CSKA Moskova'da forma giyen Mike James, Euroleague'de Fenerbahçe Beko, CSKA Moskova ve Real Madrid'in süpergüç olduğunu söyledi.

mike-james

THY Euroleague ekiplerinden CSKA Moskova’da forma giyen Mike James, coronavirüs sürecinde sosyal medyayı en etkili kullanan isimlerden biri olarak öne çıkıyor.

Gün içerisinde birçok tweet atan Mike James, yine çok konuşulacak ifadeler kullandı.

Taraftarlar ile interaktif bir sohbet gerçekleştiren James, THY Euroleague’in süpergücü olarak Fenerbahçe Beko, Real Madrid ve CSKA Moskova’yı işaret edince diğer kulüplerin taraftarları büyük tepki gösterdi.

Özellikle Maccabi, Panathinaikos ve Olimpiakos gibi takımların taraftarları James’in bu paylaşımına çok sayıda eleştirel yanıtlar verirken, James ifadelerinin arkasında durdu.

James gelen eleştirilere ise öncelikle şu yanıtı verdi: “Diğer tüm takımlar kötü, istikrarsız ya da bir iki senelik iyi performanslar sergiliyor.” dedi.

Maccabi FOX’u destekleyen bir kullanıcı ise geçmişte kazandıkları kupaları ‘wikipedia’dan’ argüman olarak gösterince James ise “Bu şampiyonluk tarihleriyle benim söylediklerime kanıt oluşturuyorsunuz” yanıtını verdi. Ardından ise “Ben 6 yıldır buradayım ve bu süreci konuşuyorum. Siz 40 yıllık bir süreçten bahsediyorsunuz” ifadeleriyle tezini güçlendirdi.

Ardından ise bir taraftarın Fenerbahçe’nin 5 yıl öncesine kadar hiç Final Four yapmadığını hatırlatan kullanıcıya ise ““Benim ligde olduğum her sene Final Four oynadılar” cevabını yapıştırdı.

Panathinaikos, Olympiakos ve Maccabbi FOX gibi takımlarında süpergüç tartışması içerisinde yer alması gerektiğini ifade eden bir kullanıcıya ise “Onlar büyük kulüpler ancak süpergüç değiller. Arada büyük fark var” dedi.