Ana sayfa THY Euroleague Nando De Colo: “Evimize döndük ve taraftarımızla kazandık”

Nando De Colo: “Evimize döndük ve taraftarımızla kazandık” [VIDEO]

THY Euroleague'in 3. haftasında Fenerbahçe Beko'nun İspanyol ekibi Baskonia'yı 87-80'lik skorla mağlup etmesinin ardından mücadelenin yıldızı Nando De Colo açıklamalarda bulundu.

Nando De Colo:
Nando De Colo: "Evimize döndük ve taraftarımızla kazandık" [VIDEO]

THY Euroleague’in 3. haftasında Fenerbahçe Beko’nun İspanyol ekibi Baskonia’yı 87-80’lik skorla mağlup etmesinin ardından mücadelenin yıldızı Nando De Colo açıklamalarda bulundu.

De Colo açıklamasında, sadece sahada yaptıkları için değil takım olarak yaptıklarından dolayı harika hissettiğini söylerken, taraftarın desteğiyle 2 maçlık yenilgi serisini noktaladıklarını ve galibiyeti aldıklarını vurguladı.

“GÜN İLERLEME ZAMANI”

Harika hissediyorum. Sadece sahada yaptıklarımdan ötürü değil, takımın da sahada yaptıklarından dolayı. Sezona 2 mağlubiyetle zor bir şekilde başladık ama evimize döndük ve taraftarlarımızın desteğiyle ilk galibiyeti aldık. Şimdi çalışmaya devam etme ve gün gün ilerleme zamanı. İlk galibiyetten dolayı hepimiz mutluyuz.
İlk 2 maçta hücumda bazı problemlerimiz vardı ama o zaman da iyi savunma yapmıştık. Hücumda daha iyi olmamız gerekiyordu. Bu akşam da bunu başardık.
Buraya rakip olarak geldiğimden dolayı oluşturulan harika atmosferi biliyordum. İhtiyacımız varken bize ekstra enerji veriyorlar.

Geçtiğimiz sezon CSKA Moskova’da Euroleague Şampiyonu olmasının ardından Fenerbahçe Beko ile anlaşan Nando De Colo, Ülker Arena’da ilk çıktığı Euroleague karşılaşmasında 39 sayı, 3 asist, 44 verimililik puanıyla maçın oyuncusu oldu.

DE COLO’NUN 39 SAYILIK PERFORMANSI