Ana sayfa THY Euroleague Nando De Colo: “Igor Kokoskov’un bizden ilk isteği oyundan keyif almamız”

Nando De Colo: “Igor Kokoskov’un bizden ilk isteği oyundan keyif almamız”

THY EuroLeague 2020-21 sezonunun ikinci haftasında Anadolu Efes ile Fenerbahçe Beko mücadelesinin ardından Nando De Colo açıklama yaptı.

NandoDeColo

THY EuroLeague 2020-21 sezonunun ikinci haftasında Anadolu Efes ile Fenerbahçe Beko mücadelesinden Fenerbahçe Beko 71-80’lik skorla galip ayrıldı. Karşılaşmanın ardından Fenerbahçe Beko’nun yıldız oyuncusu Nando De Colo açıklama yaptı.

Nando De Colo maçta ürettiği 20 sayı, 6 ribaund, 4 asistle maçın MVP’si seçildi. Bu gün aldıkları galibiyetin ardından takım olmanın önemini vurgulayarak  açıklamasında ‘bu şekilde oynarsak çok daha iyi olacağız’ ifadelerine yer verdi.

Nando De Colo’nun açıklamalarının tamamı şu şekilde:

Daha sezonun başındayız. Kendimizi bulmaya çalışıyoruz. Önemli olan şey takım, takımın sahada yapabildikleri. İlk 2-3 dakika çok kötü değildik ama ardından onların oyununu oynamaya başladık. Ardından bir araya geldik ve mücadele etmeye başladık.
Koçun bizden istediği ilk şey, oyundan keyif almamız. Agresif olmamız lazım, takım için oynamamız lazım ama koçun ilk isteği oyundan keyif almak. Bugünkü gibi birlikte oynarsak, sezonun ilk döneminde olduğu gibi takım için oynarsak çok daha iyi olacağımızı düşünüyorum.