Ana sayfa THY Euroleague Obradovic: “Bir sonraki karşılaşmayı düşünmemiz gerekiyor”

Obradovic: “Bir sonraki karşılaşmayı düşünmemiz gerekiyor”

Fenerbahçe Beko’nun THY Euroleague’in 27. haftasında Buducnost Voli ile oynayacağı mücadele öncesinde başantrenör Zeljko Obradovic ve başarılı pivot Ahmet Düverioğlu açıklamalarda bulundu.

Obradovic açıklamasında, uzun vadeli değil maç maç baktıklarını, rakiplerine saygı duyarak iyi bir maç çıkarmak istediklerini belirtti.

Obradovic’in açıklamalarının tamamı şu şekilde:

EuroLeague’de dört maçımız daha var ve sadece bir sonraki karşılaşmayı düşünmemiz gerekiyor. Şimdi önümüzde Buducnost mücadelesi var. Yeni bir koça ve bazı yeni oyunculara sahipler. Rakibimize ve kendimize saygı göstererek bu karşılaşmaya en iyi şekilde hazırlanacağız. Her zaman olduğu gibi taraftarlarımızın bizi destekleyeceğini ve bizim de bir iyi maç daha çıkarabileceğimizi umuyorum.”

Başarılı oyuncu Ahmet Düverioğlu ise Rusya yolculuğu öncesi burada kazanmanın önemine değinirken şu ifadeleri kullandı:

“EuroLeague’de dört maçımız daha var ve sadece bir sonraki karşılaşmayı düşünmemiz gerekiyor. Şimdi önümüzde Buducnost mücadelesi var. Yeni bir koça ve bazı yeni oyunculara sahipler. Rakibimize ve kendimize saygı göstererek bu karşılaşmaya en iyi şekilde hazırlanacağız. Her zaman olduğu gibi taraftarlarımızın bizi destekleyeceğini ve bizim de bir iyi maç daha çıkarabileceğimizi umuyorum.”