Ana sayfa Ekstra Obradovic: Büyük Bir Kulübün Parçasıyız

Obradovic: Büyük Bir Kulübün Parçasıyız

Turnuvanın kendileri için çok iyi olduğunu vurgulayan Obradovic, daha iyi olacaklarına işaret etti ve büyük bir kulübün bir parçası olduklarının altını çizdi.

Zeljko Obradovic, “Bu turnuva bizim için çok iyi oldu. Her gün kendimizi biraz daha geliştirmeye çalıştık. Çok fazla antrenman yapamadan maçlara çıktık. Bu oyuncular için de, bizim için de kolay değildi. Önümüzdeki üç maçta kesinlikle farklı oyuncuları biraz daha dinlendireceğiz. Bizim için en önemlisi iki uzatmaya giden ilk maçtan, bugünkü maça kadar takımın tavrının harika olmasıydı. Tabii ki çok çok fazla şeyi değiştirmemiz gerekiyor. Ama bu, bir geceden sabaha değişebilecek bir şey değil. Önümüzdeki günlerde de reaksiyon vereceğiz. Toplantı yapacağız, maçlar oynayacağız.”

“Bu Tür Atmosferlerin Devam Etmesi Lazım”

“İstanbul’a döndükten sonra da kendimizi yeni sezona hazırlamaya çalışacağız. Çok mutluyum çünkü hem Başkanımızın, hem de bizim için buraya gelenlerin desteği çok önemliydi. Maçtan önce de, sonra da soyunma odasına geldiler. Oyunculara merhaba dediler, sonunda tebrik ettiler. Bize bu şekilde destek olmaları çok önemli, bunun için çok teşekkür ediyorum. Biz büyük bir kulübün parçasıyız. Bu tür atmosferlerin devam etmesi lazım” dedi.