Ana sayfa THY Euroleague Obradovic: “Çok duygusal bir maçtı, istekli olmak ne yazık ki…”

Obradovic: “Çok duygusal bir maçtı, istekli olmak ne yazık ki…”

THY Euroleague'in 24. haftasında Fenerbahçe Beko'nun evinde Maccabi'ye 77-78'lik skorla kaybetmesinin ardından koç Zeljko Obradovic açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Beko Zeljko Obradovic Maccabi maç sonu açıklamaları

THY Euroleague’in 24. haftasında Fenerbahçe Beko’nun evinde Maccabi’ye 77-78’lik skorla kaybetmesinin ardından koç Zeljko Obradovic açıklamalarda bulundu.

Obradovic yaptığı açıklamada, takımın çok savaştığını, çok istekli olduğunu ama bunun ne yazık ki yeterli olmadığını söyledi.

Obradovic’in açıklamaları şu şekilde:

Çok duygu yüklü bir maçtı. Kolay bir durum değil. Özellikle de maç bu şekilde elinize gelip kaybedince. O pozisyonla ilgili konuşmak istemiyorum. Son dört saniyeden çok 39:56 daha önemliydi. Çok savaştı takım. Çok istekliydik, taraftarla birlikte. Ama ne yazık ki bu yetmedi. Daha konsantrasyonlu oynamalıyız. Sezon başından beri yaşadığımız problem nasıl reaksiyon göstermemiz gerektiğiyle ilgili.
Maccabi‘nin nasıl bir takım olduğunu biliyoruz ve buna göre hazırlandık. Onları da tebrik ediyorum. Çok duygusal ve zor bir maçtı bizim için. 40 dakika boyunca oyuncularımın yaptığı her şey için teşekkür ederken taraftarlarımıza da müthiş desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.