Ana sayfa Haberler Obradovic: “Fenerbahçe’yi hisseden herkesten özür diliyorum”

Obradovic: “Fenerbahçe’yi hisseden herkesten özür diliyorum”

ING Basketbol Süper Ligi'nin 12. haftasında Fenerbahçe Beko'nun Anadolu Efes'e mağlup olmasının ardından koç Zeljko Obradovic açıklamalarda bulundu.

Koç Zeljko Obradovic

ING Basketbol Süper Ligi’nin 12. haftasında Fenerbahçe Beko’nun Anadolu Efes’e mağlup olmasının ardından koç Zeljko Obradovic açıklamalarda bulundu.

Obradovic açıklamasında Anadolu Efes’in hakederek kazandığını söylerken, sezon içinde bir çok kez yaptıkları hataları tekrar ettiklerini, tablonun kendileri için çok kötü olduğunu vurguladı.

Obradovic’in açıklamarı şu şekilde:

Anadolu Efes kazanmayı hak etti. Bize karşı büyük bir istekle mücadele ettiler ve biz reaksiyon gösteremedik. İlk yarı ve ikinci yarı olarak iki farklı oyun ortaya koyduğumuzu söylemek doğru olur. Ama ikinci yarının başlangıcı bizim için gerçekten çok kötüydü. Sezon içinde birçok kez yaptığımız hataları tekrar ettik. Savaşmadık. Faul haklarımızı kullanmak istemedik. Karar vermemiz gereken şey savaşmak ve kazanmak istemek ya da aynı şekilde devam etmek. Tablo bizim için çok kötü. İçinde Fenerbahçe’yi hisseden herkesten, taraftarlarımızdan özür diliyorum. Ama durumumuz gerçekten kolay değil. Çünkü her gün konuşuyor, hatalarımızı gözden geçiriyor ve idmanlarda çözüm bulmaya çalışıyoruz ancak durum daha da kötüye gidiyor.

Fenerbahçe Beko perşembe günü Anadolu Efes’e Ülker Arena’da mağlup olmasının ardınan cumartesi günü de Sinan Erdem’de oynanan karşılaşmada rakibine yenildi.