Ana sayfa THY Euroleague Obradovic: “Hiç olmadığı kadar birlikteliğe ihtiyacımız var”

Obradovic: “Hiç olmadığı kadar birlikteliğe ihtiyacımız var”

THY Euroleague'de temsilcimiz Fenerbahçe Beko'nun İsrail ekibi Maccabi FOX Tel Aviv ile oynayacağı mücadele öncesinde Koç Zeljko Obradovic ile Ahmet Düverioğlu açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Beko Zeljko Obradovic maç sonu görüşleri

THY Euroleague’de temsilcimiz Fenerbahçe Beko’nun İsrail ekibi Maccabi FOX Tel Aviv ile oynayacağı mücadele öncesinde Koç Zeljko Obradovic ile Ahmet Düverioğlu açıklamalarda bulundu.

Koç Obradovic açıklamasında Fenerbahçe’nin üst üste aldığı mağlubiyetlere vurgu yaparken, birlikte olmaya, reaksiyon göstermeye ihtiyaçları olduğunu dile getirdi.

Zeljko Obradovic’in açıklamaları şu şekilde:

Tel Aviv’de Maccabi’ye karşı oynamak hiçbir zaman kolay değil. Çok iyi bir atmosfere ve aynı zamanda iyi de bir takıma sahipler. Takım olarak içinde bulunduğumuz süreç düşünüldüğünde, reaksiyon göstermeye ve birlikte hareket etmeye hiçbir zaman olmadığı kadar ihtiyacımız var.

Ahmet Düverioğlu da açıklamasında Zeljko Obradovic’i söylediklerini destekler nitelikte takım olarak reaksiyon göstermeye ve iyi oynamaya ihtiyaçları olduklarını vurguladı:

“İstediğimiz sonuçları alamadığımız ve istediğimiz oyunu ortaya koyamadığımız iki maçın ardından, EuroLeague’de çift maç haftasına başlıyoruz. Rakibimiz iyi bir ekip. Özellikle iç sahada, taraftarlarının da desteğiyle iyi bir oyun ortaya koyuyorlar. Her pozisyonda yetenekli isimlere sahipler. Tel Aviv’de kazanmak her zaman zor olmuştur. Ancak bizim takım olarak reaksiyon göstermeye ve daha iyi oynamaya ihtiyacımız var. Takım olarak gücümüze inanıyor ve çok daha fazlasını yapacağımızı biliyoruz. Oyun planımıza sadık kalarak, kırk dakika boyunca galibiyet için mücadele edeceğiz.”