Ana sayfa THY Euroleague Obradovic: “Nadiren de olsa yaşanabilen bir durum oluştu”

Obradovic: “Nadiren de olsa yaşanabilen bir durum oluştu”

THY Euroleague'in 7. haftasında temsilcimiz Fenerbahçe Beko'nun Bayern Münih'i evinde konuk edeceği karşılaşma öncesinde başantrenör Zeljko Obradovic açıklamalarda bulundu.

Zeljko Obradovic Fenerbahçe Beko İstanbul

THY Euroleague’in 7. haftasında temsilcimiz Fenerbahçe Beko’nun Bayern Münih’i evinde konuk edeceği karşılaşma öncesinde başantrenör Zeljko Obradovic açıklamalarda bulundu.

Obradovic açıklamasında geçtiğimiz hafta oynanan Zalgiris Kaunas maçına değinirken, Bayern Münih maçına çok iyi şekilde odaklanarak galibiyeti almak istediklerini dile getirdi.

Obradovic’in açıklamaları şu şekilde:

Önümüzde iç sahada oynayacağımız yeni bir maç var. Galibiyete ulaşmak için reaksiyon göstermemiz gereken bir durumda olduğumuz çok açık. Zalgiris Kaunas karşılaşmasında geçmiş maçlara oranla tamamen farklı bir oyun ortaya koyduk. Bu maçta takımım çok pozitif bir reaksiyon gösterdi. O mücadelenin son bölümünde basketbol sahalarında nadiren de olsa yaşanabilen bir durum oluştu.
Şimdi Bayern Münih maçına odaklanmalıyız çünkü rakibimiz çok iyi basketbol oynayabilen bir ekip. Hem savunmada hem de hücumda çok belirgin bir yapıları var. Taraftarlarımızdan yine çok güçlü bir yardım alacağımızı umuyorum. Takım olarak birlikte mücadele edecek ve elimizden gelen en iyi oyunu ortaya koymaya çalışacağız.