Ana sayfa THY Euroleague Obradovic resmen açıkladı: Uzun transferi geliyor!

Obradovic resmen açıkladı: Uzun transferi geliyor!

THY Euroleague'de yeni sezon öncesi Joffrey Lauvergne ve Jan Vesely'nin sakatlığının devam etmesi üzerine Fenerbahçe Beko yeni transfer yapacak.

Gherardini açıkladı: Obradovic yeni sözleşme sözleşme imzalayacak mı

google-news-abone-olpng

THY Euroleague’de yeni sezon öncesi Joffrey Lauvergne ve Jan Vesely’nin sakatlığının devam etmesi üzerine Fenerbahçe Beko yeni transfer yapacak.

Fenerbahçe Beko’nun medya gününde açıklamalarda bulunan Zeljko Obradovic, transfer 4-5 numara için transfer istediklerini söyledi.

Tecrübeli başantrenör hem Jan Vesely’nin hem de Joffrey Lauvergne’in sakatlığının devam etmesi üzerine 4-5 numara transferi için yönetimle görüştüklerini açıklarken, sakat oyuncuların sağlık durumları hakkında da açıklamalarda bulundu.

Obradovic’in açıklamaları şu şekilde:

Joffrey Lauvergne sezon başladığında bizle çalıştı, biraz acı hissedince tedbir amaçlı dinlendirdik. Büyük ihtimalle bizle çalışacak. Vesely bütün yaz çalıştı, tedavisi devam ediyor. %100 hazır olmasını istiyoruz, yakında bizle çalışmaya başlayacak. 4-5 numara için şu anda düşünüyoruz. Ahmet, Berkay ve Williams var ama sezona başlamak zor olacak. Yönetimimizle görüşme halindeyiz.