Ana sayfa THY Euroleague Obradovic resmen açıkladı: Uzun transferi geliyor!

Obradovic resmen açıkladı: Uzun transferi geliyor!

THY Euroleague'de yeni sezon öncesi Joffrey Lauvergne ve Jan Vesely'nin sakatlığının devam etmesi üzerine Fenerbahçe Beko yeni transfer yapacak.

Gherardini açıkladı: Obradovic yeni sözleşme sözleşme imzalayacak mı

THY Euroleague’de yeni sezon öncesi Joffrey Lauvergne ve Jan Vesely’nin sakatlığının devam etmesi üzerine Fenerbahçe Beko yeni transfer yapacak.

Fenerbahçe Beko’nun medya gününde açıklamalarda bulunan Zeljko Obradovic, transfer 4-5 numara için transfer istediklerini söyledi.

Tecrübeli başantrenör hem Jan Vesely’nin hem de Joffrey Lauvergne’in sakatlığının devam etmesi üzerine 4-5 numara transferi için yönetimle görüştüklerini açıklarken, sakat oyuncuların sağlık durumları hakkında da açıklamalarda bulundu.

Obradovic’in açıklamaları şu şekilde:

Joffrey Lauvergne sezon başladığında bizle çalıştı, biraz acı hissedince tedbir amaçlı dinlendirdik. Büyük ihtimalle bizle çalışacak. Vesely bütün yaz çalıştı, tedavisi devam ediyor. %100 hazır olmasını istiyoruz, yakında bizle çalışmaya başlayacak. 4-5 numara için şu anda düşünüyoruz. Ahmet, Berkay ve Williams var ama sezona başlamak zor olacak. Yönetimimizle görüşme halindeyiz.