Ana sayfa THY Euroleague Obradovic ve Melli’den Real Madrid açıklaması

Obradovic ve Melli’den Real Madrid açıklaması

Fenerbahçe’nin THY Euroleague’in 25. haftasında Real Madrid ile oynayacağı karşılaşma öncesinde başantrenör Zeljko Obradovic ve İtalyan basketbolcu Nicolo Melli açıklamalarda bulundu.

Obradovic açıklamasında Real Madrid karşılaşmalarının her zaman zor geçtiğini vurgularken “Real Madrid’e karşı oynadığımız her maç ilgi çekici olmuştur. Bügün de böyle olacağını umuyorum. Real Madrid çok kaliteli ve uzun süredir bir arada oynayan bir ekip. Oyunlarında bazı şeyleri alışkanlık haline getirmiş durumdalar. Aynı zamanda oyunlarında bir takım değişiklikler de yaptılar. Tüm bunları düşünerek iyi bir oyun ortaya koyabilmek için hazırlanmalıyız”  şeklinde ifade etti.

Melli ise çok zor bir maç olacağını söylerken “Çok zor bir maç. Geçen sezon bizim için en ciddi rakiplerden biri Real Madrid olmuştu. Yine zor bir mücadele olacak. Önümüzde altı mücadele daha var ve Playoff’a en iyi yerde girebilmek için oynuyoruz. Bu karşılaşma da bize bu yolda ekstra katkı sağlayabilecek bir maç olacak. Kolay olmayacak ama parkeye tüm eforumuzu koyacağız. Real Madrid çok yetenekli bir ekip; sahayı koşmayı ve üç sayılık atış kullanmayı seviyorlar. Bu nedenle yoğun bir maç oynamalı ve kendi ritmimizi maça yansıtmalıyız” dedi.

REAL MADRİD – FENERBAHÇE BEKO MAÇI NE ZAMAN, HANGİ KANALDA, ŞİFRESİZ Mİ?