Ana sayfa THY Euroleague Obradovic ve Thomas’tan Zenit maçı öncesi açıklama geldi

Obradovic ve Thomas’tan Zenit maçı öncesi açıklama geldi

THY Euroleague'in 23. haftasında Fenerbahçe Beko ile Zenit'in karşı karşıya geleceği maç öncesinde koç Obradovic ile Malcolm Thomas açıklamalarda bulundu.

Obradovic ve Thomas'tan Zenit maçı öncesi açıklama geldi

THY Euroleague’in 23. haftasında Fenerbahçe Beko ile Zenit’in karşı karşıya geleceği maç öncesinde koç Obradovic ile Malcolm Thomas açıklamalarda bulundu.

Koç OBradovic yaptığı açıklamada İstanbul’da oynanan müsabakayı hatırlatarak 40 dakika boyunca konsantre olmaları gerektiğini söyledi.

Malcolm Thomas ise Zenit’in iyi ve tecrübeli bir takım olduğunu söylerken, sert bir mücadele olacağını ifade etti.

Obradovic’in açıklamaları şu şekilde:

Bu maç bizim için çok önemli olacak. Artık sezon sonuna kadar kalan tüm maçlar çok önemli, bunun bilincindeyiz. Zenit’e karşı ilk yarıda bir karşılaşmaya çıkmıştık. İstanbul’da çok iyi bir mücadele sergilemişlerdi. Zenit, nasıl oynaması gerektiğini bilen bir ekip. Bu mücadeleyi kazanabilmek için 40 dakika boyunca konsantre olmamız gerekiyor.

Malcolm Thomas’ın maç önü görüşleri ise şöyle:

İyi bir maç olacak. Zenit’e karşı bu sezon oynamadım ama onları takım video toplantılarımızda birçok kez izledim. İyi ve tecrübeli oyunculara sahipler. Çok sert bir mücadele olacak ama takımımın bu maça hazır olduğunu düşünüyorum. Takım olarak bu mücadeleyi heyecanla bekliyoruz.