Ana sayfa THY Euroleague Obradovic ve Williams’tan Zenit maçı öncesi açıklama

Obradovic ve Williams’tan Zenit maçı öncesi açıklama

THY Euroleague'in 15. haftasında Fenerbahçe Beko'nun Zenit'i evinde konuk edeceği maç öncesinde koç Zeljko Obradovic ile Derrick Williams açıklamalarda bulundu.

Derrick Williams Jan Vesely Fenerbahçe Beko İstanbul

THY Euroleague’in 15. haftasında Fenerbahçe Beko’nun Zenit’i evinde konuk edeceği maç öncesinde koç Zeljko Obradovic ile Derrick Williams açıklamalarda bulundu.

Koç Obradovic açıklamasında, Panathinaikos’a karşı zor bir maç oynadıklarını ve önemli bir fırsatı da kaçırdıklarını söylerken, bugün Zenit karşısında oynayacakları karşılaşmanın çok önemli olduğunu vurguladı.

Derrick Williams ise Zenit karşılaşmasının önemine değinerek, galibiyete ulaşmak için sert, tutkulu ve yüksek enerji ile oynamak istediklerini söyledi.

Efsane başantrenörün açıklamaları şu şekilde:

Panathinaikos’a karşı çok zor bir maç oynadık ve önemli bir fırsatı kaçırdık. Kaybetmemize rağmen oyunumuzda bazı pozitif notlar vardı. Bunları düşünmeli ve geliştirmeliyiz. EuroLeague’de maçlar kazanmak için gerekli seviyeye gelmemiz gerekiyor. Sezonun şu ana kadarki bölümü bizim için çok kötüydü. Bunu anlamalı ve değiştirmek için çalışmalıyız. Bugünkü karşılaşma, sezonun geride kalan tüm maçları gibi bizim için çok önemli bir karşılaşma olacak

Yıldız basketbolcu Derrrick Williams ise şu ifadeleri kullandı:

“EuroLeague’de son maçlarımızı kaybettik. Bu nedenle Zenit maçı bizim için çok önemli. Mücadeleye hazır olacağız. Sezonun şu ana kadarki bölümü kesinlikle istediğimiz gibi gitmedi ve bu karşılaşmanın bizim için gerçekten ne anlam ifade ettiğini biliyoruz. Artık önümüzdeki her bir maç için bizim için en önemli karşılaşma olacak ve Zenit mücadelesine de bu şekilde düşünerek hazırlanacağız. Taraftarlarımızın önünde oynayacağız. Galibiyete ulaşmak için sert, tutkulu ve yüksek enerjiyle oynamalıyız.”