Ana sayfa THY Euroleague Obradovic, Zalgiris maçı öncesi görüşlerini paylaştı

Obradovic, Zalgiris maçı öncesi görüşlerini paylaştı

Temsilcimiz Fenerbahçe Beko'nun Euroleague'in 6. haftasında Zalgiris ile oynayacağı maç öncesinde Obradovic ile Vesely maç önü görüşlerini paylaştı.

THY Euroleague’de Fenerbahçe Beko’nun evinde Zalgiris Kaunas’ı ağırlayacağı mücadele öncesinde koç Zeljko Obradovic ile Jan Vesely açıklamalarda bulundu.

Obradovic açıklamasında enerji bularak reaksiyon göstermenin yolunu bulmak istediklerini vurgularken şöyle konuştu:

Şu anda daha önce hiç yaşamadığımız bir dönemi yaşıyoruz ve çok kötü bir basketbol oynuyoruz. Bir şekilde enerji kazanmalı ve reaksiyon göstermenin bir yolunu bulmalıyız. Öncelikle kendimize EuroLeague’de her takıma karşı en iyi şekilde oynayabilecek kaliteye sahip olduğumuzu hatırlatmamız gerekiyor. Şimdi evimize dönüyoruz ve bu, bizim için harika bir fırsat. Elbette taraftarlarımızın gelip bize destek olmalarını bekliyoruz. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız

Geçtiğimiz sezonun MVP’si Jan Vesely ise maçın sonuna dek konsantre olmaları gerektiğini vurgulayarak şu ifadeleri kullandı:

Zor bir maç olacağının altını çizen Jan Vesely ise, “Çok zor bir maç olacak. İlk dakikadan itibaren savaşmaya hazır olmalı ve maçın sonuna dek konsantre kalabilmeliyiz. Evimizde taraftarlarımızın desteğiyle iyi bir karşılaşma çıkarmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.