Ana sayfa THY Euroleague Obradovic’in Fenerbahçe taraftarına mesajı var: “Saygılı olun”

Obradovic’in Fenerbahçe taraftarına mesajı var: “Saygılı olun”

Kariyerinde sayısız, kupa ve başarı yaşayan Fenerbahçe Başantrenörü Zeljko Obradovic, 1907 Fenerbahçe Derneği ile İstanbul Engelli Yıldızlar Spor Kulübü arasında imzalanan sponsorluk anlaşmasında basın mensuplarıyla sohbet gerçekleştirdi.

Fenerbahçe sezonu Cumhurbaşkanlığı Kupası’nda Anadolu Efes oynadığı karşılaşma ile açmıştı. Tahincioğlu Basketbol Ligi’nin ilk hafta müsabakasında da Beşiktaş Sompo Japan ile karşılaşmış, rakibini Ülker Arena’da mağlup etmeyi başarmıştı.

Obradovic, THY  Eurolegue’de bu hafta oynayacakları Gran Canaria mücadelesinin zor olacağını ve 48 saat sonra Türk Telekom ile zorluk derecesi oldukça yüksek bir maç olacağını ifade etti.

Sarı- lacivertlilerin bir numarası Obradovic, Turkish Airlines Eurolegue’in yeniden başladığını, taraftarın her zaman olduğu gibi Ülker Arena’yı doldurup destek vermelerini istedi. Ayrıca taraftara da rakibe saygılı olmaları konusunda uyarılarda bulundu.

Obradovic konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Taraftarlarımızın rakibe saygılı olmalarını bekliyorum. Tam saha baskısıyla agresif ve çok hızlı oynayan bir ekiple karşılaşacağız. Bizim de onlara hazır olmamız gerekiyor. Taraftarlarımız gelip takıma destek olsunlar. Onların desteği oyuncuları inanılmaz motive ediyor. İlk maçtan itibaren isteğimizi göstermemiz gerekiyor. Taraftarlarımız da istediğini göstermeli.”