Ana sayfa THY Euroleague Obradovic’ten Efes açıklaması!

Obradovic’ten Efes açıklaması!

obradovic
Zeljko Obradovic

Fenerbahçe Başantrenörü Zeljko Obradovic, Euroleague’de Anadolu Efes ile oynayacakları karşılaşmanın öncesinde Anadolu Efes’in iki kulvarda da çok iyi oynadığını söyledi.

Fenerbahçe’nin bir numarası Obradovic, Anadolu Efes’in geçen yıla göre çok değiştiğini ve iki kulvarda da iyi oynadığını vurgularken şu ifadeleri kullandı:

 “Bu sene Anadolu Efes tamamen farklı bir takım. Her iki kulvarda da çok iyi oynuyorlar. İki ekip de birbirini çok iyi tanıyor. Umuyorum ki taraftarlar için çok enteresan bir karşılaşma olacak. Her zaman olduğu gibi 40 dakika boyunca odaklanmalı ve konsantre olmalıyız.”

Fenerbahçe’nin yıldız pivotu Jan Vesely ise Anadolu Efes maçı öncesi yaptığı açıklamada iyi motive olarak sert oynamaları gerektiğini vurgularken konuşması şu şekilde:

“Çok zor bir maç olacak çünkü özel bir İstanbul derbisi oynayacağız. Yakın zamanda onlara karşı kupa maçımızdan mağlubiyetle ayrıldık. Bu karşılaşmaya iyi bir şekilde hazırlanacak ve motive olacağız. Sert oynamamız ve 40 dakika boyunca konsantre olmamız gerektiğini biliyoruz.”