Ana sayfa THY Euroleague Obradovic’ten katkı vermeyen oyuncularına sitem

Obradovic’ten katkı vermeyen oyuncularına sitem

Turkish Airlines Euroleague'in 17. haftasında temsilcimiz Fenerbahçe Beko'nun Khimki'ye 84-78'lik skorla mağlup olduğu karşılaşmanın ardından koç Zeljko Obradovic açıklamalarda bulundu.

Turkish Airlines Euroleague’in 17. haftasında temsilcimiz Fenerbahçe Beko’nun Khimki’ye 84-78’lik skorla mağlup olduğu karşılaşmanın ardından koç Zeljko Obradovic açıklamalarda bulundu.

Obradovic, oyunculuarın daha fazla katkı vermesi gerektiğini söylerken şu ifadeleri kullandı:

“Uzatmaya giden bir maçtı ve bizim de kazanma ihtimalimiz vardı. Ama bu basketbol. Onlar iki biz de bir serbest atış kaçırdık ve maç uzatmaya gitti. Ben felsefe olarak hiçbir zaman son dakikada olan şeylere bakmam çünkü maçı kazanmak için 40 dakika var. Tamamen beklediğimiz gibi bir maçtı. Savunmada beklediğimiz gibi oynadılar. Biz de hem toplu hem de topsuz çok yavaş oynadık. Maç da bu şekilde uzatmaya gitti. Daha fazla oyuncunun katkısına ihtiyacımız olduğu çok net çünkü bu programda kolay olmuyor. Ama sonuna kadar devam eden savaşma şeklimizden çok memnunum. Önümüzde çalışıp bazı şeyleri düzeltmek için zaman yaratmamız gerekiyor. Şu anda bir dönemdeyiz. Bu hafta başka maçlarımız olduğu için yapamıyoruz ama önümüzdeki hafta yapacağız.”